Sony Centeri blogi

Apple TV rakendus on nüüd saadaval valitud Sony nutiteleritele

Valitud Sony nutiteleritele on võimalik nüüd uuendusega lisada ka Apple TV rakenduse, mille kaudu saab tellida Apple TV+ kanaleid, rentida ja osta filme ning seriaale. Rakendus on esmalt saadaval tarkvarauuendusega Sony XH90 seeria teleritel, hiljem valik laieneb.

Apple TV rakendus koondab ühte kohta kõik moodused saadete ja filmide vaatamiseks, nende seas Apple TV+ videotellimise teenus, mis pakub tuntud originaalsarju, filme ja dokumentaale. Kokku saab rentida või osta üle 100 000 filmi ja seriaali. Samuti saab tellida otse rakendusest Apple TV kanaleid ja vaadata saateid järele ilma reklaamideta.

Funktsiooni “Family Sharing” kaudu võib sama tellimust kasutada kuni kuus pereliiget.

Sony oma klassi parimate X1 protsessorite perekonnaga mudelite, Triluminos ekraani ja ruumilise heliga abil jõuab klientideni Apple TV sisu originaalkvaliteediga, sealhulgas 4K HDRis ja Dolby Atmose toega saadaolevad filmid. Valitud Sony telerid toetavad ka AirPlay 2 ja HomeKiti funktsioone. AirPlay 2 kuvab juhtmevabalt iPhone’ist, iPadist või Macist videoid ja muud sisu nutiteleri ekraanile. HomeKit võimaldab juhtida Sony nutitelereid Apple’i telefonide rakenduste Home või Siri abil.

Kliendid saavad tellida Apple TV+ teenuse Apple TV rakenduse kaudu Sony nutitelerites, iPhone’is, iPadis, Apple TVs, või iPod Touchis, samuti Maci arvutitest ja muudelt platvormidelt, sealhulgas otse veebiaadressilt tv.apple.com hinnaga 4,99 eurot kuus. Piiratud aja jooksul saavad kliendid, kes soetavad uue iPhone’i, iPadi, Apple TV, iPod touchi või Maci, ühe aasta tasuta Apple TV+ tellimust.

Apple TV rakendus käivitatakse valitud 2018. aasta Sony telerimudelitel ning enamikul 2019. ja 2020. aasta mudelitel aasta lõpuks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.