Sony Centeri blogi

Augusti tasuta mäng PlayStation 4-l teeb sinust Teise maailmasõja snaipri

Sniper Elite 4 näeb suuresti välja just selline.

Nüüd on lõpuks teada, millised mängud tulevad Sony PlayStation Plus´i augustikuus tasuta. Neid saad hakata alla tõmbama alates 6. augustist ehk teisipäevast ja pakkumisel on seekord kaks mängu, millest üks on kogumik, mis koosneb omakorda kolmest mängust.

Vaatame lähemalt, mida täpselt augustis meile tasuta mängimiseks antakse.

WipeOut Omega Collection

WipeOut on PlayStationi üks ikoonilisi, ulmelisi ning ülikkiireid reaktsioone nõudvaid kihutamismänge. 2017. aastal välja tulnud Omega Collectioni näol on tegu kolme mängu uusversiooniga.

Valikus on WipEout 2048, WipEout HD ja WipeoutHD Fury. Wipeout 2048 ilmus esmakordselt Vita konsoolile ja teised mängud PlayStation 3-le. Nüüd on kõiki neid uuendatud ja PlayStation 4 Pro peal saab neid mängida ka 4K resolutsioonis 60 kaadrit sekundis. Tavalise PlayStation 4 peal on kaadrisagedus samuti 60 k/s, aga pildi eraldusvõime on piiratud Full HD-ga.

Samuti on kõigile mängudele lisatud täiemõõduline mitmikmäng.

Kusjuures tervet mängu on võimalik mängida ka PlayStation VR virtuaalreaalsuskomplektiga, kui sa seda sellistel kiirustel teha julged.

Sniper Elite 4

Sniper Elite 4 viib sind aga snaiprina Teise maailmasõtta ja on segu hiilimismängust ning täpsest tulistamisest. Sul tuleb hiilida vastaste liinide taha ning külvata hävingut kuni Hitleri tapmiseni välja.

Loomulikult on alles sarja kaubamärgiks olev aegluubis röntgenkaamera, mis näitab ehk liigagi täpselt, millega sinu lastud kuulid hakkama saavad.

Peale täpsuspüssi saad kasutada enda kasuks keskkonda, erinevaid lõkse ja lõhkeaineid ning võid terve kampaania läbida koos sõbraga.

Palju kiitust saanud Sniper Elite 4-l n olemas ka mitmikmäng kuni 12 mängijale.

Kui sul on veel juulis pakutud tasuta mängud ära võtmata, siis tee seda kindlasti enne 6. augustit. Meeldetuletuseks: need olid loopõhine seiklusmäng “Detroit: Become Human” ja vanakooli kiire kihutamismäng “Horizon Chase Turbo”.

PlayStation Plusi teenust saad endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu mugavalt e-postiga kohale.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.