Sony Centeri blogi

CD-st striimini: see stiilne muusikakeskus mängib kõike

Sonyl on Hi-Fi muusikakeskus, mis ei näe üldse traditsioonilise muusikakeskuse moodi välja. Pigem on see nagu ulmeline kohver, millel mõned puutenupud küljes. Kuid hea disaini taga peidab end moodsate ühendusvõimalustega ning kõrge kvaliteediga muusikaseade, mis mängib nii CD-plaate kui digistriime, ühendub juhtmevabalt erinevate nutiseadmetega ja lubab end juhtida ka mobiiliäpiga.

Muusikakeskused olid eriti populaarsed veel 90ndatel. Tänapäeval kohtab neid harvem, kuid põhjuseid, miks endale mitte üht soetada, pole eriti ja pigem on see harjumuse taga kinni. Pea kõik koduseadmed ju mängivad, milleks siis veel eraldi kast tuppa?

Sony muusikakeskuse CMT-X5CDW kõik-ühes mugavus on piisav, et see end ikkagi väga hästi ära tasuks ka siis, kui telefonid ja telekad ise oskavad muusikat mängida. Ühes stiilses seadmes peitub kõik vajalik koduseks muusikaelamuseks: nii CD-mängija, juhtmevaba striiming, USB-mälust mahamängimise võimalus, Bluetooth ja tavaline juhtmega ühendamise võimalus. Isegi FM raadio on sisse ehitatud. CD-d aga käivad sisse-välja mootoriga ja need tuleb jätta seadme ülemises küljes olevasse pilusse. Sel küljel asuvad ka juhtnupud:

Muusikakeskus võib toimida keskse seadmena, kui sa ei taha tuppa palju erinevaid kaste, isegi sügava bassiga kõlarid on Hi-Fi süsteemi korpusse ära paigutatud.

Sony CMT-X5CD saab paigutada peaaegu igale poole: kapile, põrandale, riiulisse või siis elutuppa, kööki, magamistuppa. Mõõtmed on selleks sobivad ja ka disain on ajatu ning peaaegu kõigega kokkusobiv.

Mobiilist võib oma muusikakeskust juhtida Songpal´i äpiga. Sellel on ekvalaiser ja heliseadistusvõimalused, mis saab salvestada ja kasutada teine kord jälle oma lemmikmuusika õige tämbriga kuulamiseks.

Kõlarite koguvõimsus on 40 W ja see on piisav ka suurema elutoa helidega täitmiseks. Kaasas on traditsiooniline pult, kui äpiga ei soovi juhtida. NFC abil saab muusikakeskuse oma nutiseadmega ühe hetkega ühendada ja striimida muusikat üle Bluetoothi.

Sony muusikakeskuse ja suurima valiku Sony muid tooteid leiab Sony Centeri kauplustest ja e-poest.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.