Sony Centeri blogi

Detsembris saab PlayStation 4 peal tasuta mängida üht viimaste aastate parimat tulistamismängu

"Titanfall 2" lubab sul maailmas ringi joosta mitut moodi.

Sony avaldas uued PlayStation Plusi mängud, mida saad detsembris tasuta PlayStation 4 peal mängida. Seekord on valikus üks väga tugev ja teistmoodi tulistamismäng ning motokrossimäng.

Mõlemaid saad tasuta PlayStation Plusi teenuse kliendina alla tõmmata alates 3. detsembrist. Vaatame lähemalt, mis mängudega on tegemist.

Titanfall 2

2016. aastal ilmunud suurepärane “Titanfall 2” viib edasi seda ägedat valemit, mille esimene “Titanfall” mõned aastad varem välja tõi. Tegu on kiire ja hästi liikuva (topelthüpped, mööda seinu jooksmine) esimese isiku vaates tulistamismänguga, mille tegijateks olid esimeste “Call of Duty´de” tegijad.

Mänguvalemi teeb veelgi ägedamaks see, et saad hüpata suurte titaanide sisse ja võitluse sujuvalt täiesti teisele tasandile viia.

Esimesel mängul looga üksikosa ei olnud, aga teise osa puhul on see probleem lahendatud ning pakutakse ka umbes 10 tunni pikkust kampaaniat.

“Titanfall 2” mitmikmäng on aga põhiline asi, miks seda mängu mängitakse ning hea uudis on see, et seal on endiselt väga palju mängijad. Arvestades veel seda, et PlayStation Plus toob sinna detsembris tasuta mänguga mängijaid juurde, siis tühjades serverites seal kindlasti ringi kolama ei pea.

Monster Energy Supercross

Tegu on mõistagi motokrossimänguga, mis viib sind nii üksi või ka koos teiste sõitjatega päris maailmast tuntud motokrossiradadele. Mängida saab samanimelise sarja ametlike sõitjatega.

Kui aga see tundub liiga igav, siis on kaasas ka igati korralik Track Editor, millega saad ise vähem või rohkem hullumeelseid radasid luua. Tasub kindlasti proovimist.

Kui sul on veel novembris pakutud tasuta mängud ära võtmata, siis tee seda kindlasti enne 3. detsembrit. Mäletatavasti olid nendeks kõige viimane ülimalt raske ja põnev rollimäng “Nioh” ning verdtarretav õudusmäng “Outlast 2”.

PlayStation Plusi teenust saad endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu mugavalt e-postiga kohale.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.