Sony Centeri blogi

Juba mõne nädala jooksul saad siinsamas Tallinnas külastada Baltimaade suurimat ja parimat Sony esindust

Koidu ja Endla tänava nurgal on peagi uksi avamas uus ja eriline Sony Centeri esinduspood, mis pole suurim ainult Eestis, vaid kogu Baltikumis.

Kristiine piirile valmiv kauplus kujutab endas juba klientide poolt omaks võetud Sony Centeri esindussalongi, kuid lisab sinna ka palju uut ning seninägematut. Ühe uuendusena saavad külastajad Sony tootevalikuga oluliselt lihtsamini ning mugavamalt tutvuda, kuna avaral pinnal on kõik tooted vaatamiseks ja käega katsumiseks nüüd väljas. Seega saab näiteks enne ostu sooritamist paremini uurida, kas kõrvaklapid on sobilikud või kas kõlar teeb ikka sellist häält, nagu vaja.

“Selle kaupluse avamisega näitame, et kaubanduses on veel võimalik midagi uutmoodi teha. Sellise ülesehitusega Sony salongi lähiriikidest ei leia ning ka kaugemal Euroopas on neid vaid üksikuid, seega oleme kindlad, et ka lähinaabrite juurest hakkab siiapoole kadedaid pilke pöörduma,” ütles Sony Centeri jaemüügi- ja turundusjuht Kadri Metsküll.

Lisaks võimalusele suure tootevalikuga tutvuda leiab uuest esinduskauplusest ka hulgaliselt oskuslikke müügiesindajaid, kes saavad igal sammul klienti nõustada. Seega on see erinev paljudest teistest elektroonikapoodidest, kus alati ei saa kindel olla, kui hea selle valdkonna spetsialist kaupa müüv inimene tegelikult on.

Juhan saab endale kino

Uude kauplusesse pole aga asja vaid pühapäevaostlejail, vaid esmakordselt leiab Eestis ka suure ning avara salongi, kus on just asjatundjatele suunatud tooted, nagu projektorid, valveseadmed või muud ärilahendused. Kõiki tooteid on võimalik oma käega katsuda ning poe töötajad oskavad ka nõu anda, kas mõni lahendus kindlaks olukorraks ikka sobib.

Lisaks kauba vaatamisele ja katsumisele on soovi korral võimalik sealtsamast ka paigaldusprojekt tellida, seega ei ole tarvis suhelda mitme erineva ettevõttega, et töötav süsteem paika saada. Niisiis saab näiteks eraisik Juhan astuda poodi ning sõnada, et ta soovib kodukino ehitada ning salongi töötajad saavad anda nõu, millist projektorit ja helisüsteemi valida. Kui kokkulepe on olemas, saab ka arutada, millal ja kuidas seda paigaldama tullakse.

Ning kui sellest ei piisa, saab kaasa haarata ka IT-inimese, kellele selgitatakse, kuidas süsteem täpselt tööle hakkab ning mida tuleks igapäevase kasutamise juures tähele panna.

Lisaks Sony esindussalongile leiab samast hoonest ka Eesti esimese Bose’i ning Bang & Olufseni esinduse, mis jäävad kõrgesse aatriumi, seega saab eriliste helinõudmiste korral abi kasvõi kolmest kohast ilma, et tuleks läbi joosta erinevaid kaubanduskeskuseid.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.