Sony Centeri blogi

Hea uue aasta algus: Playstation Plusi jaanuari tasuta mängud on sellised

Playstation Plusi kasutajad saavad uut aastat alustada vägevalt, sest selle kuu tasuta mängude seas on nii mõndagi huvitavat.

PlayStation Plusi jaanuari tasuta mängude hulgas on kolm mängu, millest kahel on lisaks PS4-le ka PS5 versioon. Neid saab alla laadima hakata alates 4. jaanuarist kuni 1. veebruarini ja mängida tasuta nii kaua, kui on olemas aktiivne Playstation Plusi konto.

Deep Rock Galactic, mida teatakse varasemast ka Xboxi ja PC versioonina, on nüüd esimest korda tasuta saadaval PlayStationile. Kuni kolme mängijaga tiimis tegutsedes saab läbida erinevaid seiklusi ulmemaailmades. Mujal platvormidel on sel mängul üsna hästi läinud, loodetavasti järgneb siis edu ka Playstationis.

Dirt 5 on olemas nii PS4 kui ka PS5 versioonina, kusjuures viimasel on ka 120 kaadrit sekundis režiim ehk eriti sujuv ja loomupärane pilt korralikuks mudaralliks. Seda offroadi ongi hea vastava toega suure ekraaniga teleril mängida.

Persona 5 Strikers on loodud PS4 jaoks. Mängus saab liituda Phantom Thieves’iga ja võidelda lokkava korruptsiooniga, mis on vallutanud Jaapani linnad. Suvepuhkus lähedaste sõpradega võtab ootamatu pöörde, kui selgub uus reaalsus. Eepilises roadtripis vabastad oma vangistatud kaasvõitlejad ja purustad rahaahnete tüüpide salasepitsused.

4. jaanuarist saab need mängud enne 1. veebruari omale alla laadida, kui oled Playstation Plus´i kasutaja. Playstation Plus annab ligipääsu mitme mängijaga online võrgumängudele, iga kuu tasuta allalaetavatele mängudele ning mitmesugustele soodustustele ja kingitustele.

PlayStation Plusi teenust saab endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu mugavalt e-postiga kohale.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.