“Horizon”, “Gran Turismo” ja “Uncharted”: Sony Centerist leiad uusimaid mänge PlayStationi mängukonsoolidele

Kõrgelt hinnatud PlayStationi hitid saad kätte Sony Centerist.Fotod: Sony

Mängufännidel on põhjust rõõmustada, sest Sony Centerisse on jõudnud mitu uut kõrgelt hinnatud mängu nii PlayStation 4 kui ka PlayStation 5 mängukonsoolidele.

Kõigest mõne kuu eest ilmunud “Horizon Forbidden West” on selle aasta üks palavamalt oodatuid mänge, mis sai ilmudes nii mängijatelt kui ka arvustajatelt ülevoovalalt positiivset tagasisidet. Tegu on järjega 2017. aastal ilmunud “Horizon Zero Dawnil”, PlayStation 4 ühele parimale mängule, mille tegevus toimub postapokalüptilises maailmas, kus hõimudes elavad inimesed pistavad rinda futuristlikke robotelukatega.

Sony Centerist on võimalik soetada “Forbidden West” nii PlayStation 4 kui ka PlayStation 5 peale. Mäng jookseb mõlemal konsoolil suurepärast, kuid PlayStation 5 suudab pakkuda paremat graafikat, kiiremaid laadimisaegasid, 3D audiot ning värinafunktsioone, mis tulevad kaasa vaid PlayStation 5 DualSense puldiga. Kui soovid kogeda “Horizoni” lugu algusest peale, siis Sony Centeris on soodsa hinnaga olemas ka mänguseeria esimene osa.

Autofännidele pakub kindlasti rõõmu teadmine, et Sony Centerisse on jõudnud hiljuti ilmunud võidusõidumäng “Gran Turismo 7”. Ka see mäng sai ilmudes nii arvustajatelt kui mängijatelt valjult kiita suurepärase graafika ning realistlikult taasloodud radade ja automudelite eest.

“Gran Turismo 7” on samuti saadaval nii PlayStation 5 kui PlayStation 4 mängukonsoolidele. Tehniliselt suudab PlayStation 5 taaskord pakkuda enamat, kuid “Gran Turismo 7” saab probleemideta mängida ka PlayStation 4 peal. Tegu on ideaalse mänguga kõigile neile, kellele meeldib taga ajada kiireimaid ringiaegu ning sõpradega üle interneti võidu kihutada.

PlayStation 4 ajastu üks legendaarsemaid mänge “Uncharted 4: A Thieve’s End” avaldati hiljuti uuesti kogumikus “Uncharted Legacy of Thieves Collection”. Tegu on tandemmänguga, mis hõlmab “Uncharted 4” baasmängu ja selle mängu lisalugu “Uncharted: The Lost Legacy”. Need mängud sobivad suurepäraselt Indiana Jonesi fännidele, kes tahavad minna eepilisele ja märulirohkele aardejahile, mis viib mängijad Madagaskarile, Šotimaale, Kariibi mere saartele, Indiasse ja mujalegi.

“Uncharted Legacy of Thieves Collection” on Sony Centeris samuti ainult PlayStation 5 mängukonsoolile, PlayStation 4 peal on “Uncharted 4” ja “The Lost Legacy” saadaval eraldiseisvate mängudena.

Tahad kerida aega tagasi tuhatkond aastat ja rüüstata viikingina Inglismaa kloostreid. Sel juhul sobib sulle “Assassin’s Creed Valhalla: Ragnarök Edition”, mis ühendab üheks tervikuks “Assassin’s Creed Valhalla” baasmängu ja hiljuti ilmunud “Dawn of Ragnarök” laienduse.

Tegu on hiiglasliku märuli- ja rollimänguga, mis pakub mängijale avastamiseks terve Inglismaa. “Dawn of Ragnarök” laiendus sukeldub aga pea ees Skandinaavia mütoloogiasse: mängija kehastab jumaluseks ja võitleb üleloomulike vaenlastega, et hoida ära maailma lõppu. Ka “Assassin’s Creed Valhalla: Ragnarök Edition” on saadaval PlayStation 4 ja PlayStation 5 konsoolidele.

Vahel tuleb aga ette päevi, mil ei ole jaksu kapata läbi hiiglasliku Inglismaa, aardeid jahtida, autoga kihutada või robotdinosaurustega madistada. Tahaks lihtsalt päeva lõpus jalad seinale lüüa ja videomängus kellegi korralikult läbi klohmida. Või siis ise läbi klohmitud saada. Mõlema variandiga saab sind aidata kaklusmäng “WWE 2K22”.

Tegu on USA šõumaadluse ametliku videomänguga, milles on olemas kõik tuntud WWE tähed. Võimalik on luua ka päris oma tegelane ja töötada ennast nullist üles WWE maailma ladvikusse. Mängida saad kas üksinda või koos sõpradega PlayStation 4 ja PlayStation 5 peal.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.