Sony Centeri blogi

Igaühele oma profiil: Google TV saab mitme kasutaja toe

Google kuulutas oktoobris välja Google TV uuenduse, millega saab ühes nutiteleris kasutada mitut kasutajakontot. See tähendab, et iga pereliige saab näiteks oma lemmikseriaale vaadata, oma äppe installida ja oma lemmikuid salvestada koos ekraaniseadete muutmisega.

Google TV uuendus hakkab arvestama iga kasutaja eelistusi ja huvisid eraldi. Näiteks äpid soovitavad kasutaja eelistuste järgi uut sisu ja kui kasutaja logib sisse oma kontole, siis arvestatakse just tema huvisid, mitte kogu pere või kõigi teleka kasutajate omi ühiselt.

Lisandub ka laste profiil, kus on sisu mõnevõrra filtreeritud. Lastekontol on lastevanematel võimalus ka silm peal hoida ja jälgida kasutust.

Google TV kasutajaprofiilid on seotud ka Google Assistantiga ja see oskab häälkäsklustele personaalsemalt reageerida, kui kasutaja oma kontoga sisse logib. Kontosid saab lisada seadetest Accounts & Sign In menüüst valikuga Add another account.

Google TV vaikimisi ekraani sisu muutub uuendusega samuti. Kui enne näidati seal vaid fotovalikut Google Photos sisuga, siis nüüd saab kuvada soovitusi ning sisu vastavalt kasutaja eelistustele – sporditulemusi, ilma ja uudiseid.

Mitme kasutaja profiilide tugi jõuab tarkvarauuendusega lähemal ajal kõigisse Sony Bravia teleritesse, vaikimisi ekraani sisu täiendus aga esialgu ainult USA-sse koos USA sisuga, hiljem mujale maailma.

Parima valiku Google TV-ga Sony Bravia nutitelereid leiad Sony Centerist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.