Sony Centeri blogi

Jaga head muusikat uuenenud Sony kaasaskantava kõlariga kasvõi basseinis

Sony kaasaskantavad kõlarid SRS-XB22 Extra Bass said just värskenduse ja endiselt on need ideaalsed bassikõlarid kaasavõtmiseks, et teistega head muusikat jagada. Vaatame, mis lähemalt muutus ja mis teevad uue mudeli selle suve hitiks.

Võrreldes eelmise mudeliga on SRS-XB22 saanud värskendatud välimuse. Koos sellega on pisut suurenenud ka mõõtmed ja kaal. Kõik vajalikud ühendusliidesed on endiselt esindatud, uus mudel on samamoodi veekindel, vastates IP67 vastupidavusstandardile. See tähendab, et see toode peab vastu ka lausa vees olles.

Kõlaril on uus Live Sound nupp, mis teeb seda, mida nimigi ütleb – muudab salvestatud muusika kontserdielamuseks spetsiaalse Sony 3D helitehnoloogiaga. Kui tahad luua festivaliõhustikku, aga laval bändi pole, siis selles režiimis saad tekitada kõlari ümber päris korraliku konserdielamuse. Seda toetavad LED-valgusribad kõlaril, millega on võimalik luua valgusefekte muusikat saatma. Party Booster´i lisavõimalus tekitab veel huvitavaid hääli ja helisid, kui kõlarile erinevates kohtades koputad.

Väikeste mõõtmete ja kerge kaalu tõttu saad selle kõlari alati igale poole kaasa võtta, kus vaja peaks minema – head muusikat saad jagada nii oma sõpradega kui ka suurema seltskonnaga, sest vaatamata väikestele mõõtmetele on heli üsna vali ja kostab kaugemale. Seda tagavad uued täiustatud kõlarimembraanid.

Muidugi ei pea pidu sõltuma vaid ühest kõlarist. Kui sõpradel on veel selliseid või tahad ise, et muusika kostaks kaugemale ja ühtlasemalt, võib üle Bluetoothi kokku ühendada kasvõi kuni 100 sellist kõlarit.

Aku kestab ka uuel mudelil 12 tundi, samuti saab sellega vastu võtta kõnesid, kuna mikrofon on sisse ehitatud. Heliseadeid saab muuta Sony Music Centeri rakendusega.

Välimus ei pea olema must või sinine, valida saad ka paljude teiste värvidega mudelite seast. Värvivaliku leiad siit.

Sony kõrvaklapid ja kõlarid ning palju muid nii koolilõpetajatele kui teistele sobivaid tehnoloogiakinke on saadaval Sony Centeri poodides, kus on võimalik heliseadmeid kohapeal proovida ja Sony asjatundjatelt nõu küsida. Muidugi saab neid osta ka Sony Centeri e-poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.