Sony Centeri blogi

Juhtmevabalt kaela – Sony Hi-Res kõrvaklapid nii tööks kui puhkuseks

Sony kõrvaklapid WI-H700 on juhtmevabad, kuid neid saab siiski kaelas kanda, mis teevad neist mõnes mõttes kahe vahel olevad seadmed – on justkui juhtmevabad ja ei ole ka, koos mõlemast omadusest tulevate eeliste ja puudustega. See tähendab, et need klapid sobivad teatud kindlatele kasutajatüüpidele. Tänu paljudele mugavatele lisaomadustele peaks aga kaela käivad klapid sobima üsna laiale seltskonnale.

WI-H700 ehk h.ear in 2 Wireless klapid on kerged ja väikesed, kuulariotsikud käivad mugavalt kõrva ja pakuvad piisavalt valju mahlaka bassiga heli läbi  9 mm kõlarielementide. Kõrva käivad otsikud on ühendatud n-ö kaelavõruga, mis püsib hästi kaelas igas olukorras ja pakub lisaks mahukamale akule (kuni 8 tundi tööaega) ka hulga nuppe muusika juhtimiseks ja telefoniga ühendamiseks. Klapid võivad koos kaelavõruga samuti kaelas rippuda, kui neid ei kasuta, mis on hea igas olukorras kaasaskandmiseks. Kuularid käivad magnetiga kaelavõru külge ja püsivad niimoodi kindlamalt paigal.

Samas võib klappe väga mugavalt kasutada ka helistamiseks. Sisseehitatud mikrofoniga võib kõnedele vastata, kuid lisaks annavad klapid kerge vibreerimisega märku ka kõigist sõnumitest ja saabuvatest kõnedest, mis telefoni tulevad.

Üle Bluetoothi saab oma heliallikast (arvutist, pleierist, telefonist) kätte Hi-Res kvaliteediga muusika, mida edastatakse sagedusvahemikus 5 Hz kuni 40 kHz ning tänu DSEE HX tehnoloogiale saab ka pakitud heliga kaduma läinud nüansid suures osas taastada. LDAC tehnoloogia tagab kadudeta juhtmevaba heliülekande üle Bluetoothi.

Täpsemalt saab aga helitämbrit seadistada juba Sony kaasatulevast tasuta mobiiliäpist.

Hi-Res nööpkõrvaklapid WI-H700 on saadaval -50% hinnasoodustusega siit.

Sony kõrvaklappide, kõlarite ning kõigi muude toodete parima valiku leiad Sony Centeri poodidest või e-poest. Jõulukinkide soovitused leiad siit.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.