Sony Centeri blogi

Juulis antakse PlayStationile tasuta ära väga hea jalgpallimäng

Igivana küsimus: kas parem on FIFA või Pro Evolution Socceri sari?

Sony on avalikustanud juulikuu PlayStation Plusi tasuta mängud, mida saab alla tõmmata PlayStation 4-le alates 2. juulist kuni 5. augustini. Seekord on valikus üks väga hea jalgapallimäng ning üks lõbus ja paljulubav, aga vähe tähelepanu saanud nostalgiakihutamine.

Viskame pilgu peale, mida täpselt juulis meile tasuta mängimiseks antakase.

Pro Evolution Soccer 2019

Jalgpallimängude fännid on juba mitmeid aastaid saanud vaielda, kas parem on “FIFA” või “Pro Soccer Evolution” ning ega siin õiget vastust polegi. Mõlemal on enda tugevused ja nõrkused.

Fakt on aga see, et “Pro Evolution Soccer” oli vahepeal, nii umbes viis aastat tagasi madalseisus ja üheks põhjuseks oli see, et neil puudusid litsentsid paljudele liigadele ja mängijatele. Nüüd on aga valik lai ja see mure murtud.

Visuaalselt jääb ehk “Pro Evolution Soccer 2019” natukene “FIFA 19-le” alla, kuid seevastu pole “Pro Evolution Soccer 2019” nii karmilt monetiseeritud kui Electronic Artsi jalgpallimäng.

Meie soovitus on kindlasti anda “Pro Evolution Soccerile” võimalus, sest paljud peavad seda kõige paremaks jalgpallimänguks üldse. Ja see on ka mängu kõige värskem versioon, mis tuli välja alles sügisel.

Horizon Chase Turbo

Eelmisel aastal ilmunud “Horizon Chase Turbo” on puhas nostalgiakihutamine ehk autosõit ilma igasuguse realismita. Selliseid mänge ei tehta tänapäeval just tihti, mis ongi selle tugevuseks.

1990ndate alguse stiilis kihutamismäng jätab visuaalselt alles ka tollase stiili, kuid on tänapäevase graafikaga. Eriti hea on see, et sõita saab ka kuni neljakesi ühel ekraanil ehk see on midagi, mida tänapäeval just tihti teha ei saa.

Kui sul on veel juunis pakutud tasuta mängud ära võtmata, siis tee seda kindlasti enne 2. juulit. Meeldetuletuseks: need olid tulistamismäng “Borderlands: The Handsome Collection” ja kiire platvormikas “Sonic Mania”.

PlayStation Plusi teenust saad endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu mugavalt e-postiga kohale.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.