Sony Centeri blogi

Kaks uut ja võimsat Sony kõlarit, mis sobivad hästi suviseks õuepeoks

Suve hakul välja tulnud Sony uued kõlarid SRS-XP500 ja SRS-XP700 pakuvad kõike, mida ühel suvisel õuepeol vaja: piisavat helivaljust, sügavat bassi, juhtmevaba töötamist akudelt ning isegi peovalgustust ehk värvusmuusikat.

Kevadel esitletud kõlaritest SRS-XP500 on veidi väiksem ja kergem (11,2 kg vs 16,9 kg) ning aku kestab 20 tundi (SRS-XP700 aga 25 tundi), kuid mõlemal kõlaril on palju sarnaseid omadusi: Bluetooth-ühendus, USB liides, mikrofon ja helisisend kaabliga. Mõlemat kõlarit saab kiirlaadimisega 10 minuti jooksul piisavalt laadida, et aku kestaks muusikat mängides kuni 80 minutit ehk peaaegu poolteist tundi. Mõlema mudeli korpus vastab IPX4 standardile ehk on pritsmekindel. Päris vette ja tugeva lausvihma kätte siiski ei maksa kõlarit jätta.

Mugav käepide aitab kõlarit tõsta toast terrassile või aeda, hämaras saab kasutada erinevaid peovalguse efekte.

Helisisendisse saab ühendada nii mikrofoni kui elektrikitarri, seega on tegemist üsna universaalse peokeskusega. Kui paned kõlari püsti, reguleerib see end püstiasendis muusikat igas suunas kiirgama, kui aga pikali, siis asendiandur optimeerib pikaliasendis parimaks esituseks.

Party Connect lubab kokku ühendada kuni 100 ühilduvat kõlarit, mis sünkroonitakse nii muusika mängimisel kui peotulede esitamisel. USB pessa aga võib pista muusikaga mälupulga, millelt lugusid otse ilma nutiseadme vahenduseta maha mängima hakatakse.

Kaks Sony äppi – Music Center ja Fiestable – aitavad kõlareid juhtida. Music Centeriga saab kasvõi tantsupõrandalt valida lugusid ja esitusloendeid, muuta valgusefekte ja seadistada helitämbreid. Fiestable aga on rohkem peo-äpp ja sellega saab ligipääsu pidusid põnevamaks tegevatele lisafunktsioonidele. Näiteks saab ühiselt osalejatega luua esitusloendi, kasutada karaokefunktsioone, häälemoonutajat, kaja jne.

Sony muusikakeskus sisseehitatud akuga SRS-XP500 on Sony Centeris müügil 349,99 euroga ja SRS-XP700 499,99 euroga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.