Sony Centeri blogi

Kingiidee: Sony PS5 DualSense pult koos FIFA 23 mänguga on ideaalne valik igale konsooliomanikule

Foto: Sony

Kui üksi mängimine ära tüütab, tuleb sõber appi kutsuda. Selle jaoks on Sonyl just praegu väga hea pakkumine – nende veebipoest saad soetada endale või pühadeks kingikotti DualSense puldi koos ülimalt populaarse FIFA 23 jalgpallimänguga.

PS5 DualSense on Sony kõige uuenduslikum pult, mis muudab mängimise tõeliselt nauditavaks kogemuseks. Spetsiaalse värinasüsteemi abil annab pult detailset tagasisidet igas mänguolukorras ning loob elutruu tunnetuse.

Ergonoomilist pulti on mugav käes hoida ning tänu läbimõeldud nuppude asetusele on liigutused alati kiired ja täpsed. DualSense puldi teeb eriliseks ka spetsiaalne puuteplaat ning liikumisandur, mis oskab tuvastada kallutamist.

Foto: Sony

Lisaks sellele on puldile sisse ehitatud kõlar, mis võimendab ägedaid mänguolukordi veelgi. Samuti on olemas mikrofon, mille abil saad sõpradega otse puldi kaudu suhelda. Ka kõrvaklapid on võimalik otse DualSense puldi külge ühendada.

Juhtmevaba puldi puhul ei pea sa muretsema kaablite pikkuse pärast ning saad mängu nautida ka mugavas tugitoolis elutoa kaugemas otsas. Sisseehitatud akusid on lihtne laadida USB-C-kaabliga ning jääb ära vajadus pidevalt patareisid vahetada. Soovi korral saad soetada ka spetsiaalse Sony laadija, mis mahutab kaks pulti ning teeb laadimisprotsessi eriti lihtsaks.

FIFA legendaarset mänguseeriat on toodetud juba üle kahekümne aasta ning seda peetakse üheks populaarsemaks konsoolimänguks läbi aegade. FIFA sobib hästi ka üksi mängimiseks, aga parima naudingu saad ikka koos sõbraga mõõtu võttes.

Spetsiaalne komplekt on saadaval Sony Centeri kauplustes ning e-poes.

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.