Sony Centeri blogi

Kingiidee: Sony WH-CH710N juhtmevabade klappidega saad nautida ülimat vaikust

Foto: Sony

Pole veel otsustanud, mida pühade kingikotti pista? Pole muret, sest Sony valikust leiad tehnikavidinaid igale maitsele ning igas hinnaklassis. Kui otsid kõrvaklappe, siis tasub vaadata Sony WH-CH710N mudeli poole.

Nende Sony klappidega saad muusikat nautida täiel rinnal, seda tänu digitaalsele mürasummutusele, mis eemaldab üleliigse taustamüra. Olgu kärarikas tänav või väsitav lennukimootori heli, tänu intelligentsele taustamüra tuvastussüsteemile AINC oskavad kõrvaklapid valida vastavalt olukorrale parima filtri, et kõige tõhusamalt segavat heli vähendada.

Dual Noise Sensori tehnoloogia kaasabil jälgivad klappide esi- ja tagapoolele paigutatud mikrofonid pidevalt ümbrust, et välishelisid maksimaalselt summutada. Ambient Soundi režiimis saad aga soovi korral nautida muusikat ka nii, et olulised taustahelid jõuaksid selgelt sinuni.

Foto: Sony

Tasakaalus helile annab vürtsi võimas bass. Uued 30 mm elemendid hoolitsevad selle eest, et helipilt oleks selge ja terav, kuid samas annaks edasi piisavalt madalaid helisid. 

Pole vaja muretseda ka juhtmepundarde pärast, sest WH-CH710N klapid kasutavad Bluetoothi. Veelgi mugavamalt saad oma nutitelefoni klappidega ühendada NFC one-touch’i abil: puuduta vastava tähisega ala klappidel ning ühendus luuakse mugavalt ja kiirelt.

Selleks, et saaksid juhtmevabalt muusikat nautida, on klappide sees kuni 35-tunnise kasutusajaga aku. Pole muret, kui unustad klappe õige ajal laadida, sest piisab kõigest 10 minutist kiirlaadimisest, kui juba saadki neid kasutada taas terve tunni.

Nutitelefonide kõnede jaoks saab mugavalt kasutada Sony WH-CH710N klappidesse sisseehitatud mikrofoni ning soovi korral võid otse klappide kaudu suhelda Alexa ja Google Assistanti häälassistentidega. 

Sony WH-CH710N klappe saad soetada Sony Center kauplustest või Sony e-poest

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.