Sony Centeri blogi

Kirjuta avaldus ja saad Sony fototehnikat ostes kuni 1000 eurot tagasi!

Ostsid hea vahetatavate objektiividega Sony kaamera, oled seda nüüd mõne nädala kasutanud – nüüd kirjuta Sony’le avaldus ja saad kuni 1000 eurot ostuhinnast tagasi.

Saa kuni €1000 tagasi” kampaania raames on võimalik avaldus kirjutada lisaks kaameratele ka A- ja E-bajonetiga objektiivide, välkude ja akutalla ostmisel raha tagasisaamiseks.

Kuidas see toimib?

Asi toimib üsna lihtsalt: ostad vajaliku asja, mis on kampaanialehel märgitud, ootad vähemalt 14 päeva, siis teed avalduse ja jääd ootama selle rahuldamist. Asi peab olema ostetud vahemikus 1. november 2018 kuni 31. jaanuar 2019 ja avaldusi hakatakse vastu võtma alates ülehomsest, 15. novembrist 2018 kuni 31. märtsini 2019 (kell 00:00).

Taotluse saab esitada korraga ühe toote kohta, esitamise koht on siin. Ühe inimese poolt saab esitada taotlusi kuni kolm.

Mis saab edasi?

Avalduse esitamise lehel tuleb end sisse logida MySony kontoga. Kui sul seda pole, siis saab selle kohe ära teha.

Ostetud toote kohta küsitakse mudelit, seerianumbrit, ostukuupäeva ja müüjat (Sony Center). Sinu enda kohta küsitakse nime, e-posti aadressi, postiaadressi, pangaandmeid, kuhu raha saata ning telefoninumbrit. Samuti tuleb saata ostutšeki või arve koopia ning pilt ostetud toote seerianumbrist.

Raha jõuab sinuni hiljemalt 28 päeva jooksul alates taotluse kinnitamisest, mida saab kontrollida siit. Raha kantakse vaid Eesti Vabariigis tegutseva panga arvelduskontole.

Lisaks rahatagastusele hinnad ka soodsamad

Rahatagastuse avalduse saab esitada näiteks nende kolme vahetatavate objektiividega Sony kaamera ostu puhul.

Sony täiskaader-hübriidkaamera a7M2 on praegu 450 eurot tavahinnast odavam ning “raha tagasi” kampaaniaga võib veel lisaks saada oma arvele 150 eurot. a7M2 28-70 mm kit aga maksab 300 eurot tavahinnast vähem ning tagastuse suuruseks võib olla samuti 150 eurot. Kampaaias osalevad veel ka Sony A7RM2 hübriidkaamera kere (-700 €) ostnud (rahatagastus 200 €).

Rahatagastuses osalevad veel 31 objektiivi, A2 hübriidkaameratele sobiv akutald ja kolm välklampi.

Vaata kõiki kampaanias osalevaid tooteid ja kampaania tingimusi Sony Centerist.

Kõik Sonyst ja enamgi veel: nipid, nõuanded, tooted ja uudised.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.