Sony Centeri blogi

Kõige põnevamad PlayStation 4 mängud, mida saab praegu soodsamalt ette ära osta

Sügis pole enam kaugel ja koos sellega tulevad välja ka uued ja põnevad PlayStation 4 videomängud. Juba on teada, millal täpselt ja mis on tulekul ning praegu on võimalik mitmeid, ilmselt väga häid mänge soodushinnaga ette ära tellida, nii et need juba esimesel väljatulekupäeval kätte saaksid.

Vaatme lähemalt, mis täpselt tulekul on.

WRC 8 FIA World Rally Championship

WRC on ilmselt suvise laulupeo järel number 2 sündmus, mis praegusel ajal eestlasi liidab ja me ei peagi seda pikemalt kirjeldama, kui vaid mainima, et selle ametliku rallimängu uus osa ilmub 5. septembril.

Muidugi koos Ott Tänakuga, sest muidu poleks see üldse võimalik. Mängu saad tellida siit.

Watch Dogs Legion

Tegu on arvatavasti viimaste aastate kõige ambitsioonikama avatud maailma mänguga üldse. Mis selle eriliseks teeb? Eks ikka see, et saad lubaduste kohaselt Londonis mängida ükskõik kellena.

Häkkimisele keskenduvas ja Brexitist inspireeritud mängus saad ise valida, kes sa olla tahad. Jooksvalt saad mängida ükskõik millise inimesena linnatänavalt ning neid enda huvides ära kasutada. Watch Dogs Legion ilmub järgmise aasta märtsis, aga odavamalt saad seda osta juba täna.

FIFA 20

Nagu WRC on tuttav igale rallifännile, siis samamoodi ei vaja jalgpallisõpradele FIFA sari lähemat tutvustamist. Piisab lihtsalt sellest, kui öelda, et tegu on maailma parima ja kõige laiahaardelisema jalgpallimänguga, mis üldse olemas.

Mäng saab igal aastal juurde uusi võimalusi ning graafika muutub aina realistlikumaks, arvatavasti ka see aasta pole mingi erand. FIFA 20 tuleb müügile 27. septembril, kuni selle ajani saab seda soetada odavamalt.

The Outer Worlds

The Outer Worlds on täiesti uus rollimäng Obsidianilt, kes on varem teinud nii South Parki, Fallouti kui ka Pillars of Eternity rollimängu, mis kõik on saanud kiita.

Uus mäng on aga müstiline, toimub veidral kaugel planeedil ja käib esimese isiku vaates. Igaljuhul on 25. oktoobril ilmuva mängu näol tegu sügise kõige põnevama rollimänguga, mida praegu saad odavamalt osta.

Just Dance 2020

Tegu on nooremate mängusõprade seas väga populaarse tantsumänguga, kus mängijate eesmärgiks on võimalikult hästi järele tantsida ekraanil tantsivatele tegelastele. See aasta toob kaasa muidugi uued lood ja uued tantsud.

Mäng ilmub 5. novembril ja saab ilmselt suureks jõuluhitiks, aga seni on see soodsam.

NBA 2K20

Peale iga-aastase kohustusliku ralli- ja jalkamängu ei unustata ka korvpallisõpru. Eestlaste seas väga populaarne NBA 2K sari saab ka sel aastal uue osa, mis tuleb müügile juba 6. septembril ja on kuni selle kuupäevani odavam.

Selle aasta suurimaks uuenduseks kõikide väikeste asjade kõrval on muide naiste NBA kaasamine mängu.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.