Sony Centeri blogi

Kolm head Sony kõrvaklappi kaugtööks

Kui kodus peab kontoritööd tegema, siis on esiteks vaja head eraldatust taustahäältest ehk mürasummutust, teiseks võimalusel ka pisemaid klappe, et videokoosolekutest osa saada ning kolmandaks pauside jaoks kindlalt püsivaid spordiklappe, mis joostes kõrvast ei kukuks. Siin on kolm seadet Sonylt, mis neis olukordades hästi sobivad.

Sony mürasummutavad Bluetooth-kõrvaklapid WH-CH710N

Eriti suurte kõrvakatetega ja pehme polstriga Sony klapid sobivad pikka aega järjest kasutamiseks, kuna on mugavad kanda ning aku kestab vajadusel kuni 35 tundi. Kümne minuti laadimisega saab juurde ühe tunni kuulamisaega. Kui kodus on segavaid taustahääli, saab need digitaalse mürasummutusega eemaldada. Kui pead aga palju kõnekoosolekuid, töötab mürasummutus tõhusalt mikrofoni rääkides, summutades kaugemaid hääli ning lastes sinu enda häälel selgemalt kõlada.

Lisaks on võimalik virtuaalassistentidele (Google Assistant, Amazon Alexa) häälkäskluseid jagada.

Sony mürasummutavad juhtmevabad Bluetooth-kõrvaklapid WF-1000XM3

Kui eelistad väiksemaid kõrvasiseseid klappe, mida on mugavam näiteks videokoosolekul või virtuaalsel esitlusel kasutada, siis WF-1000XM3 on hea valik. Need on disainitud nii muusika kuulamiseks kui kõnede vastuvõtmiseks. Aku kestab samuti peaaegu terve täispika tööpäeva (6 tundi, kuid lõunapausi ajal saab kiirelt laadimiskapslist lisatunde), kõrvasisesed juhtmevabad kuularid aga annavad vajadusel mobiilsust ning saad nendega ka mugavalt õue jalutama minna.

WF-1000XM3 toetab Google´i ja Amazoni virtuaal-assistente. Lisaks summutab müra nii kontoris kui kodus ning tagab HD kvaliteedi isegi siis, kui heliallikas pole nii kõrge kvaliteediga. Nimelt DSEE HX tehnoloogia taastab pakitud digiheli kvaliteedikadusid. Muidugi teeb kasutamise mugavaks ka laadimiskapsel, kuhu klapid pannes saab neid veel lisaks laadida kuni 18 tunniks kuulamiseks.

Mürasummutavad juhtmevabad Bluetooth-spordiklapid WF-SP800N

Kui soovid selliseid kõrvaklappe, mis peaks vastu igas olukorras, nii et saaksid rahus arvuti taga tööd teha kui ka siis, kui kerge vihmaga välja hommikusörki tegema lähed, siis just need klapid on õiged.

Neil on digitaalne mürasummutus, IP55 standardile vastav vee-, pritsme- ja higikindlus, aku kestab katkematult 9 tundi ehk rohkem kui tööpäeva (koos laadimiskarbiga lisandub aga veel 18 tundi).

Puutetundlik juhtimine lubab igas olukorras kõnesid vastu võtta, aga kui tahad täiesti käed-vabalt tegutseda, siis on abiks nii Google´i, Amazoni kui Apple´i virtuaalsed assistendid, mis häälkäsklustele reageerivad.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.