Sony Centeri blogi

Kolm Sony mürasummutavat kõrvaklappi, mis Mustal Müügil hea hinnaga

Enne esimest adventi toimuval suurel ostureedel, mil on hea võimalus oma jõulukingid varakult ja soodsalt ära osta, leiab Sony Centerist palju pakkumisi ka Sony tuntud headuses mürasummutavatele kõrvaklappidele. Neid pakkumisi, mis Must Müük juba praegu välja toonud on, leidub palju, aga siin on välja valitud kolm soodsat klappide diili 28-40 protsenti allpool tavahinda.

Sony mürasummutavad kõrvaklapid WH-1000XM3

Tahad auhinnalisi, What Hi-Fi? portaali poolt maailma parimaks valitud mürasummutavaid kõrvaklappe praegu -34% soodustusega? Nüüd on see hetk väärt kaup ära osta, sest Sony Centeri Musta Müügi kampaanias on need klapid juba praegu selle soodustusega saadaval.

Kõrvaklapid on puutetundliku juhtimisega. Heli saab seadistada viibete ja puudutustega. Kontoris töötades on eriti mugav võimalus mürasummutust “läbipaistvaks” muuta ehk kui keegi sind kõnetab, saad hetkega välise heli kõrvaklappidesse lasta ning pärast müravastase “eesriide” jälle sama lihtsalt ette tagasi tõmmata.

Seesama omadus on muidugi hea ka kodus, kui üritad keskendunult tööd teha ja ümberringi käib melu.

Sony mürasummutavad kõrvasisesed klapid WF-1000XM3

Sony WF-1000XM3 eemaldab taustahelisid vägagi korralikult ja just selle pärast on needki klapid saanud audioportaalilt What Hi-Fi? auhinna – 2020. aasta parimad omas klassis. Musta Müügi soodushind on -28% tavahinnast odavam.

Kõrvaklappide otsikud on disainitud nii, et need alati korralikult kuulareid paigal hoiaks, ükskõik mida kasutaja ka ei teeks. Aku kestab küll vaid 6 tundi, mis suurte üle pea kõrvaklappidega võrreldes tundub vähem, kuid kõrvasisestel mudelitel on seegi väga hea tulemus, sest aku on samuti väike ja peab pisikesse kõrva käivasse korpusse ära mahtuma. Laadimiskapsel annab see-eest lisaks juurde 18 tundi kuulamisaega.

Mürasummutust ja helivaljust saab juhtida puutetundlikult.

Sony mürasummutavad Extra Bass kõrvaklapid WH-XB900N

Rohkem bassi? Selle jaoks on head Sony mürasummutavad Extra Bass kõrvaklapid WH-XB900N. Nende puhul on just erilist rõhku pandud mugavusele ja maksimaalselt sügavale bassile. Ühendustest on olemas NFC kiireks paaritamiseks seadmetega ja Bluetooth. Bassi tugevust ja heli omadusi saab muuta telefonist või tahvlist, digitaalne mürasummutus eemaldab kogu üleliigse taustamüra.

Aku kestab neil suurtel klappidel kuni 30 tundi ja kokkuklapitav disain aitab WH-XB900N mugavalt kotis igale poole kaasa võtta. Puutetundlik juhtimine toimub otse kõrvaklapi välispinnalt.

Neid klappe saab Musta Müügiga kohe väga palju soodsamalt ehk -40%.

Sony Centeri Must Müük on juba alanud ja kestab 30. novembrini. Vaata kõiki sooduspakkumisi siit. Hinnad on all kuni -40% ja kõigi ostude vahel läheb loosi suur 65-tolline Sony nutiteler.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.