Sony Centeri blogi

Koolikampaania: Sony Centerist saab soodushinnaga uusi kõlarid ja kõrvaklappe

Sony Centerist saab uue kooliaasta alguse puhul mitmeid kõrvaklappe ja kõlareid hea hinnaga.Foto: Sony.

Sony Centeris on hetkel käimas koolikampaania ja sellega seoses on hulk kaupu kaotanud oma hinnast üsna arvestatava osa. Kui otsid uusi kõrvaklappe või kõlarit, siis just nüüd võib olla õige aeg neid osta.

Taskukohased juhtmevabad kõrvaklapid

Kui oled uute juhtmevabade kõrvaklappide otsingul, ent ei raatsi välja käia sadu eurosid, siis Sony WH-CH510 on igati hea valik. Mainekas tehnikaportaal Techradar on kirjutanud, et 39,99 eurot maksvate klappide helikvaliteet on selle hinna eest suurepärane. 

Eriti muljetavaldav on kõrvaklappide aku vastupidavus – ühe laadimisega saab neid kasutada koguni 35 tundi. 10-minutiline laadimine annab juurde 90 minutit kasutusaega.

Sony WH-CH510 juhtmevabad kõrvaklapid.Foto: Sony.

Mugavusele aitab kaasa Google Assistent virtuaalne abiline, millega saab hõlpsasti häälkäsklustega juhtida muusikat. WH-CH510-d saab kasutada handsfree’na ehk käed-vabad lisaseadmena kiiresti kõnede vastamiseks, ilma et peaksid otsima telefoni üles.

Soodushinnaga leiab ka kompaktsemaid Sony kõrvaklappe. Sony WF-C500 on kerge ja väikese laadimiskarbiga klapipaar, mis vastab IPX4 standardi veekindlusele ehk kannatab niiskust ja pritsmeid. Seega sobivad suurepärast need näiteks trenni tegemiseks, sest liigne kehaniiskus klappidele halvasti ei mõju.

Aku kestab kuni 10 tundi, kuid koos karbiga pikeneb see aeg 20 tunnile. Kümme minutit kiirlaadimist annab ühe tunni kuulamisaega lisaks.

Sony WF-C500 kõrvasisesed kõrvaklapid.Foto: Sony.

Kasutajasõbralike nuppudega saab lugusid vahetada, neid pausile panna või vahele jätta. Lisaks pääseb kuulaja nupuga kiirelt ligi oma eelistatud virtuaalassistendile (Google Assistant või Siri). Klapid ühilduvad Sony Headphones Connect äpiga, mille kaudu saab täiendavalt seadistada nii helitämbrit kui klappide juhtimist.

Kõlarid igale maitsele ja vajadusele

Lisaks Sony kõrvaklappidele leiab valikust ka mitmeid erineva suuruse ja võimsusega kaasaskantavaid kõlareid. Sony SRS-XE300 kaasaskantava kõlari viisnurkne kujundus võimaldab seda kasutada igas asendis, ilma et heli selle all kannatada saaks. Ebakorrapärase kujuga kõlarielemendid võimaldavad paremat bassi ning vähendavad ka samal ajal heli moonutusi.

Sony kompaktne SRS-XE300 kaasaskantav kõlar.Foto: Sony.

Tänu Stereo Pair funktsioonile on võimalik juhtmevabalt ühendada kaks SRS-XE300 kõlarit ja nautida stereoheli. Kui aga kahest väheks jääb, siis Party Chain funktsioon võimaldab koguni 100 erinevat Sony kõlarit kokku ühendada.

Kerge kaal võimaldab kõlarit murevabalt kaasas kanda ning mahukas aku laseb muusikat mängida lausa kuni 24 tundi järjest. Ka pritsmete ja tolmu pärast pole vaja muretseda, sest kõlari IP67 vee- ja tolmukindlus laseb seda kasutada nii rannaliival kui ka veekogu ääres.

Suurematele koosviibimistele võiks näiteks muretseda Sony sisseehitatud akuga SRS-XP500 peokõlari, mis pakub kõike seda, mida ühel rahvarohkel peol vaja: piisavat helivaljust, sügavat bassi, juhtmevaba töötamist akudelt ning isegi valgustust.

Suurel peokõlaril on võimsad kõlarielemendid, mille valjus on võrreldav juba mõne kompaktsema kontserdikõlariga. Lisaks suurele bassielemendile ja kõrgete sageduste jaoks paigutatud eraldi väiksemale kõlarielemendile võimendab basse veel passiivne helipeegeldi, mis hoiab ära maksimaalse valjusega tekkivad moonutused.

Sony peokõlar SRS-XP500.Foto: Sony.

SRS-XP500 pakub kahte helisisendit, seega saad korraga ühendada näiteks mikrofoni ja kitarrivõimendi. Nii piisab ühest kõlarist kogu väikesele ansamblile esinemiseks. Kahest USB pesast võib peo ajal ka kahte nutiseadet korraga laadida.

Aku kestab 20 tundi, kiirlaadimisega saab kümne minutiga juurde 80 minutit kuulamisaega. Vastupidavusklass IPX4 pole küll mõeldud vee alla minekuks, kuid korpus peab siiski vastu pritsmetele ja isegi väike vihm ei tee kõlarile liiga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.