Sony Centeri blogi

Kuni 1000 eurot alla: Sony telereid saad praegu osta väga soodsate hindadega!

Sony KD-43X81K

Vana aasta lõpp ja uue algus on üldjuhul hea aeg ostlemiseks, sest paljud tootjad teevad just siis suuri allahindlusi. Suuri soodustusi leiad ka Sony telerite valikust, kuna käimas on suur sooduskampaania. Mõned mudelid on saadaval lausa kuni 1000 eurose allahindlusega.

Miks valida Sony teler?

Sony on alati pakkunud väga kvaliteetset pilti tänu oma kuulsale Bravia pilditehnoloogiale ning seda pea igas hinnaklassis. Allahinnatud telereid on igas mõõdus, alates 43-tollistest kuni 85-tolliste teleriteni välja.

Vastavalt soovile saad osta nii klassikalise LCD teleri, kuid valikus on ka LED, OLED ja Mini LED tehnoloogial põhinevaid ekraanipaneeliga mudeleid. Samuti on kõigil hetkel soodusmüügis olevatel teleritel kasutusel Android TV või Google TV, mis võimaldab mugavalt erinevaid striiminguteenuseid kasutada.

Milliste mudelite poole vaadata?

Kui eelistad väiksemat telerit, siis saada on 43-tollise Direct LED paneeliga ja 4K resolutsiooniga KD-43X81K mudel, mis 899 euro pealt on allahinnatud 599 eurole. Tegu on 2022. aasta mudeliga, millel Dolby Atmose ja HDR10 tugi. Google TV abil saad vaadata just neid kanaleid mida ise soovid ning ühendada teleri näiteks ka nutiseadmetega.

Suurema teleri puhul soovitame vaadata aga XR-55A83J mudeli poole, millel 55-tolline 4K resolutsiooniga OLED paneel. See teler kasutab Sony Cognitive Processor XR pilditöötlemisetehnoloogiat, mis parandab kontrastust, heledate ja tumedate toonide tasakaalu ning oskab pildi sujuvamaks muuta.

Sony XR-55A83J

Lisaks Google TV kasutajaliidesele, mille abil saad lihtsa nupuvajutusega vaadata Netflixi, Youtube’i või Amazon Prime’i striiminguplatvormide sisu, pakub XR-55A83J mudel ka Bravia Core teenust, mille kaudu saad vaadata viite Sony filmi tasuta. Muidugi on olemas ka Dolby Atmos tugi ja lisaseadmete ühendamise võimalus. Selle teleri saad hetkel soetada 1599 eurose tavahinna asemel lausa 500 eurot soodsamalt.

Kui aga soovid veelgi suuremat telerit lauale või seinale, siis on eriti magusa hinnaga saadaval 85-tolline 4K LED mudel XR-85X90K. Ka siit leiad sama Sony Cognitive Processor XR pilditöötlemisetehnoloogia lisaks Dolby Atmos ja HDR10 toele.

Sony XR-85X90K

Vaadata saad nii populaarsemaid striiminguplatvorme kui ka kodumaiseid kanaleid ja seda tänu Google TV olemasolule. Google Voice Search abil saad aga mugavalt Youtube’i keskkonnast sisu otsida. XR-85X90K mudeli saab 3799 eurose tavahinna asemel hetkel soetada kõigest 2499 euro eest.

Soodusmüük ei kesta kaua

Muidugi on soodushindadega telerit valik kordades suurem, kui siin hetkel välja toodud. Lähemalt saad erinevate mudelitega tutvuda Sony Centeri poodides või e-poes. Kiirusta, sest nii heade hindadega soodusmüük kehtib kuni 15. jaanuarini!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.