Sony Centeri blogi

Kuulujutud vihjavad: Sony väike Xperia nutitelefon võib tulla sel aastal tagasi

Pildil on aastaid tagasi välja tulnud Sony Xperia XZ2 Compact, millesarnane on ilmselt ka uus Xperia.

Kuigi uuringud ja müügiedetabelid jätavad mulje, et inimestele meeldivad aina suuremad telefonid, on siiamaani kindel sihtrühm ka neid, kes eelistavad väiksemaid ja käepärasemaid ekraane, kuid selliste mudelite valik kitseneb pidevalt. Siiski näitavad viimased lekked, et viimati 2018. aastal välja tulnud Sony Xperia Compact-seeria võib sel aastal saada järje.

@OnLeaks kinnitab, et nende andmetel on uus kompaktne Sony telefon tõesti tulemas, ehkki ametlikku kinnitust sellele vihjele veel pole. Uuel käepärasel mudelil peaks olema 8 MP esikaamera, 13 MP tagakaamera (pluss veel üks lisakaamera ja LED välk) ning 5,5-tolline ekraan.

Ekraanipaneel on küll veidi suurem, kui uusimal kompaktsel Apple´i 5,4-tollisel iPhone 12 Minil, kuid siiski oluliselt pisem, kui teistel uutel nutitelefonidel. Sony viimane väiksem nutitelefon 2018. aastast – Xperia XZ2 on 5,7-tollise ekraaniga.

Uue mudeli mõõtmed on oletatavasti 140 x 68,9 x 8,9 mm, mis on selgelt käepärasem kasutada, kuid sellevõrra peab leppima väiksema ekraanipinnaga, mis mõnede jaoks ongi pigem plussiks.

Lekkinud piltidelt on veel näha, et mobiilil on sõrmejäljelugeja küljel, nagu Xperiatel kombeks, samuti on küljel olemas eraldi kaamerapäästik. Ülaservas on aimata 3,5 mm kõrvaklapipesa.

Kas ja millal ning mis hinnaga telefon müüki tuleb, pole veel teada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.