Sony Centeri blogi

Lühike juhend, kuidas osta Playstation Networki koode ja neid kohe kasutama hakata

Igal kuul kuulutab Sony välja mitmed tasuta mängud, mida saavad hakata kasutama need, kellel on PSN Plus liikmelisus. Muid mänge aga saab Playstation Networki kontoga samuti osta, kui oled enne lunastanud vastava koodi. Nii on mängude ostmine ülilihtne ja teha pole vaja midagi muud, kui oma e-posti aadressile vastav kood tellida.

Mis on PSN kood?

PSN kood on number, millega saab PlayStation Store´is osta sellele numbrile vastava väärtuse eest. Kui ostsid näiteks 50-eurose PSN koodi, siis saadki osta 50 euro eest. See kood saadetakse peale ostu sinu e-posti aadressile, seega kontrolli enne hoolega, kas ostsid ikka õige toote. Unikaalse koodi eest ostetud kaupa pärast ümber ei vahetata.

Miks on PSN kood hea?

Esiteks, PSN kood on hea sellepärast, et selle omanik ei pea ostmiseks krediitkaarti omama – paljudel noorematel kasutajatel seda polegi. Kood on aga sama hea maksevahend ja selle võivad mängijale kinkida ka näiteks vanemad või sõbrad.

Sony Centerist koodi ostes võid maksta Eesti pangalingiga: Swedbank, SEB, Nordea, Krediidipank või LHV internetipank.

Teiseks, PSN koodiga saad osta mängu otse oma kontole ja ei pea kartma, et füüsiline andmekandja, näiteks DVD on kuhugi kadunud või katki läinud. PSN kontol olevad mängud jäävad sulle kättesaadavaks alati. Online mänge saab installida kahele kontole.

Kuidas ostmine täpsemalt käib?

Sul peab olema PSN konto. See peab olema registreeritud Soome kontona, sest see toimib PSN koodidega paremini.

Siis peab muidugi olema ka töötav e-posti aadress.

E-poes ostlemine on lihtne nagu ikka ja seda võib teha kas sisse logimata või veel parem – sisseloginuna, sest registreeritud kasutajatele avanevad tihti hoopis paremad soodustingimused kui mitteregistreerunutele. Registreerimine võtab mõne minuti.

Playstation Network (PSN) kood saadetakse e-poest kohe sisestatud e-posti aadressile eraldi kirjana peale arve maksmist.

Kirjas on nupp, millele klõpsates avanebki ostetud unikaalne kood. Hoia see hoolega alles!

Juhul, kui kood pole laekunud 5 minuti jooksul, võis juhtuda, et see läks rämpsposti kataloogi, kontrolli see üle.

Mida koodiga edasi teha?

Ära koodi teistele näita, kui sa just ei taha seda kingituseks anda.

Nüüd tuleb minna oma Playstation Networki kontole või registreerida uus (Soome regiooni) konto. Uue saad registreerida seadete all olevast alamenüüst ”Users” (Kasutajad).

Nüüd mine PlayStation Store´i ja vasakult menüüribalt vali “Redeem Codes” (Lunasta koodid). Sisesta ostetud 12-kohaline kood ilma sidekriipsudeta, vali ”Continue” (Jätka), siis ”Confirm” (Kinnita)ning lõpuks ”Continue” (Jätka).Nüüd on Playstation Networki rahakaart kontole kantud ja saabki ostlema hakata. Osta saab nii digitaalseid mänge, mängude lisapakke kui palju muud huvitavat.

Osta PSN koodid Sony Centeri e-poest: kas 20-eurose või 50-eurose PSN rahaga või siis PSN Plusi aastase (59,99 eurot) või hoopis PSN Plusi kolmekuise (24,99 eurot) kasutusõigusega.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.