Sony Centeri blogi

Maailma parim mürasummutus: Sony WH-1000XM3 sai kiita tuntud testijate poolt

Sel sügisel välja tulnud Sony uued mürasummutavad kõrvapealsed kõrvaklapid WH-1000XM3 pole tekitanud asjatundjates kahtlusi ega kõhklusi – need on praegu maailma parimad kõrvaklapid, mis on võitnud tunnustust mitmetes testides.

Vaatamegi, mida nende värskete klappide kohta on erinevad maailmakuulsad testijad öelnud.

PC Mag: täiusik helikvaliteet, sügavad bassid

PC Mag kiidab Sony uute klappide helikvaliteeti ja basside edastust, mis on vaatamata mürasummutusele ikkagi täiuslikkuse lähedane. Samuti pälvivad kiitust võimalus äpist sagedusi eraldi ekvalaiseriga seadistada ning väga mugav pähe sobitumine.

Kui midagi ette heita, siis leiab testija hinna olevat pisut kallivõitu.

Samas – kui tahad parimat, siis pole patt ka natuke rohkem maksta.

Engadget: need on klapid, mida oled oodanud

Kui Sony mürasummutavate klappide test kokku võtta, siis nendib autor lühidalt: need on parima helikvaliteediga ja mugavusega ning kogu lugu. Sellega võikski lõpetada. Kuid tegelikult mainitakse veel heade omadustena väga pikka akukestvust ja mürasummutuse vähest mõju helikvaliteedile, kõrvaldades samal ajal kõik häirivad taustahelid.

Pisut nurisetakse puutetundliku juhtimise üle ja Google Assistant pole ka väga vajalik, kui sul on sellised head mürasummutavad klapid. Aga muidugi hea, kui see võimalus on olemas – virtuaalsed assistendud arenevad pidevalt ja Google täiustab neid edasi.

Techradar: parimad said (natuke) veel paremaks

Ülevaade alustab tagasihoidlikult – niigi parimad Sony kõrvaklapid said kolmanda põlvkonna mudeliga natuke veel paremaks. See aga ei muuda tulemust – tegemist on endiselt parimate mürasummutavate juhtmevabade kõrvaklappidega.

Lisaks heale helikvaliteedile, mürasummutusele ja kasutusmugavusele mainitakse ära võimalust kiiresti välist heli, näiteks kellegi kõne läbi lasta, kui tahad ümbrusest teisi inimesi kuulata klappe peast võtmata.

Väikeseks puuduseks on Techradari arvates liiga pisikesed uuendused võrreldes eelmise mudeliga.

Trusted Reviews: parimad, mis kunagi tehtud

Kiitusega pole kitsi ka Trusted Reviews: need on parimad juhtmevabad mürasummutavad kõrvaklapid, mis kunagi tehtud.

Loetletakse terve rida omadusi, mis selle hinnangu andsid: parim mürasummutus, väga hea helikvaliteet, kiire laadimine, mugav kasutamine ja juhtimine.

Hea kvaliteedi tagab uus mürasummutuse ja helitöötlusega tegelev QN1 kiip, mis saab eelkäijast veel paremini hakkama nii madalatel, keskmistel kui kõrgetel sagedustel.

What Hi-Fi!: jah, kõige paremad üldse

What Hi-Fi! andis Sony WH-1000XM3 klappidele aastaauhinna ja kuulutas need omas klassis parimateks koos maksimumhindega – viis tärni.

Lisaks väga heale helikvaliteedile ja korralikule mürasummutusele mainiti ära ka mugav istumine kõrvadel ja kasutusmugavus. Puutetundlik juhtimine oli esimesel hetkel küll veidi harjumatu, kuid hiljem sai sellega hästi hakkama.

Kas on midagi, mille üle nuriseda?

Tõsi, mõned kasutajad on leidnud muus osas maailma parimate klappide juurest ka asju, mida ehk järgmisel korral saaks veel paremaks teha. Näiteks ei saa samade klappidega samaaegselt ühendada kaht seadet, nagu selgub siit videost:

Kui aga sul on Androidiga seade ja NFC tugi, siis saab sellest murest lihtsalt üle: Bluetoothi-ühenduse loomine ja lõpetamine käib vaid ühe puudutusega.

Seega – kui tahad endale tõeliselt häid, ka enamuse tuntud tehnoloogiasaitide poolt tunnustatud maailma parimaid mürasummutavaid kõrvaklappe, siis pole kahtlust, WH-1000XM3 on praegu tippude tipp sellel alal. Ka Geenius on neid testinud ja kinnitab, et midagi paremat polegi hetkel võimalik tahta.

Sony mürasummutusega juhtmevabasid kõrvaklappe WH-1000XM3 saab osta Sony Centeri esindustest või e-poest.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.