Sony Centeri blogi

Maailma parimaks nimetatud Sony mürasummutavad klapid saab nüüd kätte tunduvalt soodsama hinnaga

Sony mürasummutavad kõrvapealsed klapid WH-1000XM3 on saanud hulgaliselt auhindu, näiteks EISA valis need parimaks kategoorias “Parimad mürasummutavad kõrvaklapid”, tuntud audioportaal “What Hi-Fi?” tunnustas neid aasta testivõitjana 2019 ning PC Mag kiidab neid helikvaliteedi ja basside edastuse eest, mis vaatamata mürasummutusele on ikkagi ideaalilähedane. 

Palju auhindu kogunud klapid on nüüd saadaval 29% soodustusega ehk vähem kui 270 euroga.

Mis teeb need mürasummutavad kõrvaklapid nii heaks?

WH-1000XM3 kasutab mitmetasandilist mürasummutust ehk kuulata saab just neid helisid, mida soovitakse. Kui tahad muusikat kuulata, siis tuleb heliseinaga eemaldada kogu taustamüra ja kõrva jõuabki ainult muusika.

Mõnikord on aga vaja kuulda ka väliseid helisid, näiteks kui lennujaamas edastatakse kõlaritest teateid või soovib kontoris keegi sinuga rääkida. Mürasummutuse läbipaistev režiim laseb puutetundlikul pinnal viibates inimkõne läbi.

Paremal klapil asuva puutetundliku pinna kaudu antavaid käske saab ka ise mobiiliäpist seadistada, mida täpselt üks või teine liigutus teeb.

Juhtmevabade klappide puhul on väga oluline ka akude tööaeg — WH-1000XM3 töötab 30 tundi (sh koos mürasummutusega), kiire kümneminutine laadimine annab kohe juurde viis tundi kuulamisaega.

Ainuke suurem etteheide, mida nende kõrvaklappide ülevaadetest leida võib, puudutab hinda — pidavat olema liiga kallid. Nüüd on aga WH-1000XM3 tavahinnast 29% odavam.

Ka Geenius on neid klappe testinud ja kinnitab ülevaates, et midagi paremat on raske tahta.

Sony mürasummutavad kõrvaklapid on saadaval Sony Centeri poodides ja e-poes.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.