Maailma ühed parimad väikesed mürasummutavad kõrvaklapid saab praegu soetada võimsa soodustusega

Sony WF-1000XM3 on praegu Sony Centeris väga hea hinnaga.Foto: Sony.

2019. aastal tõi Sony turule oma mürasummutavate kõrvasiseste klappide WF-1000XM seeria kolmanda põlvkonna, mis pälvisid koheselt ka hulga auhindu. Audioportaal What HiFi? nimetas neid klappe testides Sony koguni uueks pisikeste kõrvasiseste klappide mürasummutuse kvaliteeditaseme suunanäitajaks.

Kiidusõnu saanud Sony WF-1000XM3 on praegu Sony Centeris saadaval võimsa soodustusega: -36% tavahinnast.

Paljudes olukordades on kõige mugavamad just nimelt väikesed juhtmevabad kõrvasisesed klapid, mida saab mugavalt tänu laadimiskarbile laadida ning absoluutselt igale poole taskus kaasa võtta.

WF-1000XM3-d on omas klassis samuti endiselt ühed parimad mürasummutusega kõrvasisesed klapid, mis püsivad kindlalt kõrvas tänu spetsiaalsele disainile ja vahetatavatele otsikutele. Kaasa tuleb mitu paari erineva suurusega otsikut, mis tähendab, et igaüks saab leida sobiva suuruse, et klapid kõige paremini kõrvas püsiks.

Foto: Sony.

Akud kestavad väikestel klappidel iseseisvalt kuus tundi, laadimiskarp lisab omakorda neile veel juurde 18 tundi. Kui aga eesmärgiks on veel kauem vastu pidada ilma laadimata, siis mürasummutuseta kestavad klapid kaheksa tundi. Koos laadimiskapsliga teevad klapid sinuga järjest koostööd koguni 32 tundi.

Kui kasutad mõne aja ning paned klapid ära laadimiskarpi, laevad need magnetkinnitusega paigal olles kiiresti täis ja võid sel viisil neid kasutada päris pikalt. Heli saab juhtida väliselt puutepinnalt puudutuste ja viibetega.

Sony mürasummutavad kõrvaklapid saab soetada Sony Centeri poest – valikus on nii musta kui hõbedast värvi. Mine ja veendu klappide võrratus helis ise Sony Centeri esindustes!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.