Sony Centeri blogi

Märtsis saab PlayStationi peal tasuta mängida üht legendaarseimat mängu üldse

Nüüd on teada, millised märtsi tasuta mängud tulevad PlayStation 4 mängukonsoolile PlayStation Plus´i ja kohe kirjutamegi neist pikemalt. Mängud saad alates 3. märtsist tasuta alla tõmmata, kui oled PlayStation Plus´i kuutellimuse tellija. Alla saab laadida kuni 6. aprillini.

Seekord on valikus kaks mängu. Üks neist on suurepärane, aga teine just nii hea ei ole.

Shadow of the Colossus

Kui sul on PlayStation 4 olemas ja sa pole siiani “Shadow of the Colossuse” uusversiooni mänginud, siis soovitame seda kindlasti teha. Esimest korda ilmus mäng 2005. aastal PlayStation 2 peal, aga see siin on kaks aastat tagasi valminud oluliselt täiustatud graafikaga uusversioon PlayStation 4-le.

Mis on “Shadow of the Colossus”?

Seda on natuke keeruline seletada, aga tegu on avatud maailma seiklusmänguga, kus väike poiss peab alistama mõniteist suurt elukat.

Iga elukas on omamoodi ja tavalise võitlemise asemel tuleb pigem lahendada mõistatus, kuidas see koletis alistada. Vahepeal saad imeilusas maailmas hobuse seljas ringi ratsutada. Täiesti kohustuslik mäng.

Sonic Forces

Sinise siili Sonicu film tuli hiljuti välja ning ilmselt selle tuules on nüüd ka “Sonic Forces” PlayStation Plusis tasuta. See on hea uudis.

Halb uudis on see, et Sonic Forces on üks kehvemaid Sonicu mänge üldse. Aga võib-olla mõnedele see just meeldib, et näha, milline on üks tõesti kehvapoolne mäng täna – ise sellist ostma ju ei hakkaks.

“Predator: Hunting Groundsi” saab proovida

Märtsi lõpuks saavad kõik PlayStation Plusi omanikud eelisjärjekorras proovida uut “Predatori” filmimaailmas toimuvat asümeetrilist märulimängu, kus üks mängija kehastub Kiskjaks ja teised inimesteks. Kes jääb peale?

Seda saab omal nahal proovida kuu lõpus nädalavahetusel 27. märtsist kuni 29. märtsini.

Kui sul on veel veebruaris pakutud tasuta mängud ära võtmata, siis tee seda kindlasti enne 3. märtsi, sest muidu jääd ilma suurepärasest “BioShocki” kogumikust, kus on kõik sarja mängud lisadega sees ja elusimulaatorist “The Sims 4”.

PlayStation Plusi teenust saad endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu mugavalt e-postiga kohale.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.