Sony Centeri blogi

MHC-V13 – väike, aga võimas muusikakeskus koju

Karaokefunktsiooniga Sony uus muusikakeskus MHC-V13 toob võimaluse nii hea bassiga muusikat kuulata kui ka ise muusikat teha. Juhtmevaba ühendusega saab igast nutiseadmest heli kõlarisse saata ja ise mikrofoni laulda või elektrikitarriga ühendada. Ka valgusefektid tulevad kaasa.

Kompaktse muusikakeskuse ülemisel küljel on kõik juhtnupud, kõlarite juures aga asuvad LED-tuled, mida saab ise juhtida ning mida saab lasta muusikal juhtida.

Ülemise ääre lähedal asuvad ka kaks kõrgsageduslikku kõlarielementi, mis on suunatud veidi üles, et täita heliga ka kaugemad nurgad ning avardada helipilti. All on traditsiooniline suur bassielement, mille alumised heliväljaviigud kõlakasti seest toovad välja kõige sügavamad bassilöögid, pannes õhu värisema. Tehnoloogia, mida Sony nimetab JET BASS BOOSTER´iks, aitab basside vibratsioonid kaugemale viia.

Kui karaoke jaoks ei saa praegu veel pidu korraldada, siis mikrofonisisend töötab muusikakeskusel edukalt ka elektrikitarri sisendina, kasutades keskust kitarrivõimendina. Mikrofonisisend töötab kolmes erinevas režiimis: puhta ja selge helisisendiga mikrofon, Overdrive ehk kitarriefektid ja Bass ehk basskitarr.

Kõlarit saab juhtida Fiestable äpiga, mis vajab ka Sony Music Center´i äppi. Fiestable tagab nii heli kui valguse juhtimise, lisaks saad efekte tekitada lihtsalt mobiiliekraanil koputades ja sõrme libistades.

Äpiga võib luua muusikanimekirju, leida karaokele taustasid, pidada arvestust karaoke edetabelis jne.

MHC-V13 lubab korraga külge ühendada kuni kolm nutiseadet üle Bluetoothi, seega saad mitmekesi muusikakeskust juhtida ja juhtimise üle anda ühelt nutitelefonilt teisele.

Transpordiks on loodud kõlarile sang ja tugevad nurgakaitsed, et peaks vastu ka suuremas peomelus. Seadmel on CD mängija, USB sisend (mälupulgalt MP3 muusika mängimiseks), FM raadio, stereosisend, Bluetooth (mitme seadme korraga ühendamise toega), mikrofonisisend (ka elektrikitarrile sobiv), ekvalaiser, Surround heli jne. Karaoke jaoks leiab samuti mitmeid efekte, millest osad on kõlarilt juhitavad, osasid saab lisada äpist.

Vaata muusikakeskuse MHC-V13 kohta lähemalt siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.