Sony Centeri blogi

Midagi head pühadeks: laadi endale alla Playstation Plusi tasuta mängud detsembris!

Playstation Plusi igakuiste tasuta mängude nimekiri aasta viimaseks kuuks on korralik: “Godfall: Challenger Edition”, “Lego DC Super-Villains” ja “Mortal Shell”. Neid saavad PS Plusi kasutajad tasuta alla laadida kuni 3. jaanuarini 2022.

Aasta lõpus võid seega võidelda läbi põnevate fantaasiamaailmade ja süngete maastike, olla kangelane või proovida ise pahalaseks muutumist. Lisaks neile saab boonusena ka kolm tasuta PS VR mängu.

Godfall: Challenger Edition (PS4 ja PS5)

Godfall on ehita-ja-rüüsta tüüpi seiklusmäng, mille tegevus toimub kaunis fantaasiamaailmas, milles liigub ringi kangelaslikke rüütleid ja kohtab salapärast maagiat. Mängus saab kogeda kolmanda isiku vaates lähivõitlust, Challenger Edition keskendub aga kolmele erilisele režiimile: Lightbringer, Dreamstones ja Ascended Tower of Trials. Need on lõppmängu tasemel seiklused, kus mängija on kohe varustatud surmavate relvade ja oskuspunktidega, mis lubavad koostööd teha kuni kahe teise online mängijaga. Täiusta oma ehitisi ja purusta vaenlase omi – lihtne. Godfall: Challenger Editioni mängijad saavad igal ajal minna üle Deluxe Editionile.

Lego DC Super-Villains (PS4)

Mõnikord on hea pahalane olla. Selles mängus saabki seda proovida. Alustades täiesti uue DC Lego seiklusega, saad varem või hiljem selle universumi parimaks kaabakaks.

DC universumis on Justice League ehk “Õigluse Liiga” kadunud, jättes Maa kaitsmise “Õigluse sündikaadile”. Mängijate ülesandeks on paljastada Maa uute kummaliste superkangelaste tegelikud kavatsused. Eepilisele seiklusele asuvad sellised kurjad kangelased nagu Jokker, Harley Quinn ja paljud teised.

Mortal Shell (PS4)

Halastamatus ja karmis ühe mängija märulimängus pannakse proovile nii mõistus kui vastupidavus. Tegevus toimub varemetemaailmas, kus inimkonna jäänused vaikselt närbuvad. Ellujäämine sellises halastamatus keskkonnas, kus igaüks iseenda eest võitleb, nõuab nutikust, täpsust ja kohati ka automaatseid reflekse ning instinkte. Leida tuleb varjatud pühamud ja avastada oma seikluse tõeline eesmärk.

Kolm head tasuta PS VR mängu detsembris

Detsembris tuleb Playstation Plusi liikmetele välja ka kolm kingitust virtuaalreaalsuse mängumaailmast. Need on

  • The Persistence – ellujäämine mahajäetud kosmosekoloonia laeval
  • The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard Edition – korralik zombie mäng tuntud The Walking Dead seeriast
  • Until You Fall – füüsilist aktiivsust nõudev mõõgavõitluse mäng

Mis edasi? Edasi saab need mängud enne 3. jaanuari omale alla laadida, kui oled Playstation Plus´i kasutaja. Playstation Plus annab ligipääsu mitme mängijaga online võrgumängudele, iga kuu tasuta allalaetavatele mängudele ning mitmesugustele soodustustele ja kingitustele.

PlayStation Plusi teenust saab endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu mugavalt e-postiga kohale.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.