Sony Centeri blogi

Neid Sony telereid soovitab Netflix ametlikult

Netflixil on kindlad soovitused, millised nutitelerid kõige paremini filmivaatamiseks sobivad. Sony puhul soovitab striimiteenus tervet rida telereid, kuid tegelikult sobivad praktiliselt kõik Android TV-ga mudelid, sest vastava äpi saab kõigisse Bravia teleritesse tõmmata ja filme või seriaale vaatama hakata.

Kuidas Netflix soovitatud telerid välja valib?

Netflixil on seitse kriteeriumi, mille järgi hinnatakse seadme sobivust. Kui neist vähemalt viis on täidetud, siis soovitataksegi seda mudelit.

Need seitse kriteeriumit on järgmised:

1. TV Instant On – kui lülitad teleri sisse, saad jätkata sealt, kus pooleli jäid. Sisselülitumine toimub kohe, äpid on kasutamiseks kohe valmis.

2. Äpi kiire käivitamine. Igas olukorras peab Netflixi äpp käivituma kohe – kas telerit sisse lülitades, puldist äppi valides või nutiteleri menüüst.

3. Netflixi nupp puldil on olemas. Teleka saab sisse lülitada puldist eraldi netflixi nuppu vajutades, mis ühtlasi avab ka äpi ja midagi muud tegema ei pea.

4. Netflix on nutiteleri menüüst lihtsalt leitav. Kui avad nutiteleri menüü, on kohe leitav ka Netflix ilma alammenüüde rägastikku sukeldumata.

5. Alati värskeim nutiteleri tarkvaraversioon. Nutiteleri tarkvarauuendused tehakse taustal alati automaatselt ära, nii et kasutajal on alati olemas värskeimad koodekid ja pleierid videote mahamängimiseks.

6. Netflixi kasutajaliidest saab nautida kõrgresolutsiooniga ekraanilt. Kõik äpi menüüd peavad olema selged ja arusaadavad, äpp peab saama kasutada kõrgresolutsiooniga graafikat ning kvaliteetset eelklippide näitamist. Funktsioonid, mida Netflix kasutab, peavad olema ekraanil kättesaadavad.

7. Alati uusim Netflixi verisoon. Nutitelerile peab olema võimalik paigaldada alati uusima Netflixi versiooni.

Millised Sony mudelid on Netflixi poolt soovitatud?

Siit leiab need mudelid, mille puhul Netflix ise annab oma soovituse, kuna seade vastab vähemalt viiele ülaltoodud kriteeriumile:

Kõigi Sony nutitelerite ja muude toodete suurima valiku leiab Sony Centeri kauplustest ja e-poest. Transport on üle Eesti tasutaKodulehel on info kaupluste lahtioleku kohta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.