Sony Centeri blogi

Neli uut Sony Extra Bass peokõlarit toovad veel võimsama bassi ja valgusmuusika

Sony SRS-XB12.

Sony täiendas aasta alguses oma Extra Bass kõlaritesarja nelja uue kaasaskantava mudeliga SRS-XB12, SRS-XB22, SRS-XB32 ja uue võimsa kõlariga GTK-XB72, mis toovad juurde nii võimsust, bassiedastust kui ka koputuste ja raputustega juhitava värvusmuusika.

Veelgi võimsam heli kasvõi vee seest

Kõige soodsama hinnaga kõlar uuest sarjast – SRS-XB12 on IP67 standardile vastava veekindlusega, mis tähendab, et seda saab ka õue- ja basseinipidudele kaasa võtta ning ehkki kõlar kannatab välja ka vette kukkumise, võiks sügavamale sukeldumist siiski vältida. Kummine kate tagab kindla haarde ka siis, kui kõlar tõesti märjaks on saanud, kuid sellel mudelil puuduvad vahetatavad ja pestavad riidest kõlarikatted.

Kõikeläbistav bass

Sony SRS-XB22.

Sama seeria võimsamad kõlarid SRS-XB22 ja SRS-XB32 on kahe kõlarielemendiga, mis toovad eriti hästi esile madalamad helid koos sügava bassiga. Muidugi on ka need silindrilised helitekitajad vee- ja tolmukindlad.

Kolmemõõtmeline heli

Sony GTK-XB72.

Neljandal mudelil GTK-XB72 on juba veelgi suurem korpus ja seega ka veelgi võimsamad madalaid sagedusi võimendavad kõlarielemendid, mis laiendavad peoala valjema heliga, mis kostab kaugele. Nii XB22, XB32 kui XB72 on varustatud Live Sound režiimiga, mis toob vaid ühe kõlariga elava esituse sarnase kolmemõõtmelise muusikaelamuse kuulajateni. Kalde all asuvate kõlarielementidega ning digitaalsele helitöötlusega suurendab Live Sound režiim kvaliteetset kuuldeala, lastes peolistel end muusikaga ümbritseda, nagu oleks tegu elava muusika kontserdiga. Kõlari helivärving sobib väga hästi hiphop-, tantsu- ja räppmuusika austajatele ning ka kõigile teistele muusikastiilidele, kus sügav bass ei tohi kaduma minna.

Boosteriga pidu veelgi vägevamaks

Kõlaritel XB22 ja XB32 on sisseehitatud kiirendusandurid, mille eesmärgiks  on mudelitel funktsiooniga Party Booster oma muusikat liikumise ja koputustega juhtida. Kõlarid reageerivad, kui nendele koputada ja tekitavad põnevaid valgus- ja heliefekte. Lisarakenduse Fiestable abil saab nautida ka suurema mudeliga XB72 mitut efektset peofunktsiooni. Tasuta Fiestable’i rakendusest võib valida lihtsalt funktsiooni Party Lights (peotuled) ja saab oma nutitelefoniga tekitada muusikaga sünkroniseeritud valgusefekte.

Sony SRS-XB32.

Mitmevärvilise valgustusega XB32 ja XB72 annavad peole strobovalgustusega ööklubi õhustiku, need mudelid ajastavad ka valguse eelistatud muusikarütmi järgi. XB22 on peo elavdamiseks varustatud ühevärvilise efekt-valgusega.

Kõik kõlarid on täiesti peokindlad

Kõigil neljal kõlaril on IP67 vastupidavustase nii veele kui tolmule. Mudelil XB12 on kummilaadne kate ning mudelitel XB22 ja XB32 veel lisaks sellele ka pestav riidest kate. Mudelid XB32 ja XB22 on lisaks ka rooste- ja põrutuskindlad. Nii ei takista miski nautimast oma muusikat täiel rinnal, ilma et peaks kartma kõlarite katkiminekut raju peo käigus.

Aku kestab kuni 24 tundi (välja arvatud XB72, mis on võrgutoitega), seega võib muusika saata peolisi varasest õhtust hilise lõunani järgmisel päeval või mitu õhtut järjest ilma laadimata igal pool, kuhu lähed. Mudeliga XB32 võib ka nutitelefone laadida.

Saadaval juba sellest kevadest

Uued kõlarid jõuavad müügile juba sel kevadel.

SRS-XB12 on saadaval alates aprillist 2019 baashinnaga 60 eurot, SRS-XB22 alates maist hinnaga 120 eurot, SRS-XB32 samuti alates maist 170 euroga ja GTK-XB72 alates aprillist hinnaga ca 350 eurot.

Parima valiku vastupidavaid Sony kõlareid leiab Sony Centerist.

Kõik Sonyst ja enamgi veel: nipid, nõuanded, tooted ja uudised.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.