Sony Centeri blogi

Novembri PlayStation Plusi tasuta mängud on puhas kultusklassika

Sony avaldas novembrikuu PlayStation Plusi tasuta mängud ja seekord on need puhas klassika väga erinevatele maitsetele.

Mängud saad alla laadida alates 6. novembrist ja seekord pakutakse nelja mängu PlayStation 4-le.

Heidame pilgu peale, mida seekord täpselt pakutakse.

Suured mängud

Suuri ja olulisi mänge pakutakse seekord kaks ja neist tuntum on vast “Bulletstorm: Full Clip Edition”, mis originaalis ilmus PlayStation 3-le. See on aga täiendatud versioon PlayStation 4-le.

“Bulletstorm” on esimese isiku vaates hullumeelne ja tempokas tulistamine, millesarnaseid tänapäeval just palju enam ei tehtagi. Kiire liikumisega ja korraga lendavad sajad kuulid.

Lisaks on tervet mängu võimalik läbi mängida ka teise tuntud märulikangelase Duke Nukemina.

Teine suur aga on avatud maailma seiklusmäng “Yakuza Kiwami”. “Yakuza” sari on meil ehk vähemtuntud, aga tegu on Jaapani versiooniga maailmakuulsast “Grand Theft Autost”.

Võrreldes GTA-ga pakub see aga rohkem käsitsivõitlemistja veidramaid kõrvategevusi ning obskuurseid missioone, millest GTA kaugele maha jääb.

Teised mängud

PlayStation 4 peal saab novembrist mängida veel kahte mängu, mis mõlemad on kättesaadavad ka PlayStation Vita taskukonsoolile. Esimene neist on kultuslik “Roundabout”. Tegu on mänguga, kus sa pead juhtima limusiini, mis on naaatukene kontrolli alt väljunud.

Teiseks mänguks on “Burly Men At Sea”, mis on kiidetud minimalistlik seiklusmäng kolmest kalurist.

PlayStation 3-le pakutakse kahte mängu. “The Jackbox Party Pack 2” on lõbus peomäng, “Arkedo Series” aga sisaldab endas kolme värvilist arkaadilikku minimängu.

Kui sa ei ole veel oktoobri tasuta pakkumisi ära võtnud, siis tee seda kindlasti enne 6. novembrit. Seal olid paar päris põnevat mitmikmängu.

PlayStation Plusi teenust saad endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu e-postiga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.