Sony Centeri blogi

Novembri PlayStationi tasuta mängud on rasked, head ja õudsed

Outlast 2 pole kindlasti igale maitsele.

Sony on avaldanud uued PlayStation Plusi tasuta mängud, mida saad alla tõmmata juba 5. novembrist.

PlayStation Plus on PlayStation 4 kuutasuga teenus, mis lubab sul mitmikmänge mängida, mängusalvestusi pilves hoida ja annab palju muudki, sealhulgas kaks tasuta mängu iga kuu. Vaatame lähemalt, mida seekord täpsemalt pakutakse.

Nioh

Tegu on kaks aastat tagasi ilmunud soulslike mänguga ehk “Dark Soulsi” laadse üliraske, ent mängijat seda enam premeeriva võitlusele keskenduva rollimänguga.

Kui “Soulsi” sarja mängud toimuvad fantaasiarikkas Euroopa keskajas, siis “Nioh” viib meid seevastu fantaasiarikkasse feodaal-Jaapanisse, kus tegutsevad samuraid ja müstilised elukad.

“Nioh” on raske mäng, kus sa saad korduvalt surma. Kui oled Soulsi sarja mänge mänginud ja sellest on jäänud väheks, siis võta see kindlasti ette ja ilmselt sa ei pettu.

Teised aga… kui te tahate endale korralikku väljakutset ja näha, mis värk nende “Soulsi” mängudega on ja miks need on nii populaarsed ning palju kiitust teeninud, siis äkki oleks just see koht, kus alustada.

Outlast 2

“Outlast 2” pole mõeldud nõrganärvilistele. See on järg 2013. aastal ilmunud väga palju tähelepanu saanud esimese isiku vaates mängule, mis jääb siiski originaalile alla.

“Outlast 2” on uuekooli õudusmäng, millesarnased on viimastel aastatel üsna popiks saanud. Sinu eesmärk on verd tarretama panevatest vastastest mööda hiilida ning kui sind nähakse, siis ruttu joosta ja end ära peita.

Võimalusi vastu võidelda ei ole ning see, et sa niivõrd haavatav oled, teeb mängu väga pingeliseks. Küll aga on kogu kogemus üsna lineaarne ja kohati on vastaste eest põgenemised detailselt ette määratud, mis vähendavad mängija vabadust. Samas ei muuda see olematuks fakti, et hiilimine vastaseid täis pimedal maisipõllul jääb sulle veel kauaks meelde.

PlayStation Plusi teenust saad endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu mugavalt e-postiga kohale.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.