Sony Centeri blogi

Nüüd teada: Playstation 5 tuleb novembris

Kauaoodatud Sony uue põlvkonna mängukonsooli Playstation 5 (PS5) müügiletuleku aeg on nüüd teada ja ka hinna osas andis Sony suuna kätte.

PS5 uusi mänge on juba mõnda aega tutvustatud, kuid lisaks neile saab uut mängukonsooli kasutada ka väga kvaliteetse koduse multimeediakeskusena, sest sellel on 4K Blu-ray pleier, 8K video tugi ning 360kraadine ruumiline helisüsteem. Müüki tuleb ka odavam mudel, millel optiline seade puudub, n-ö Digital Edition.

Eile avalikustati juba täpsemalt nii Playstation 5 väljatulek maailmas kui ka orienteeruv hind. PS5 hind on madalam, kui esialgu kuulujuttude põhjal oletati: optilise seadmeta mudel “Digital Edition” hakkab maksma 400 euro kandis, Blu-ray pleieriga mudel aga 500 euro ümber. Lõplikud hinnad kujunevad erinevatel turgudel turu spetsiifika tõttu aga siiski pisut erinevaks. Hetkeseisuga hakkab Sony Centeris PS5 täisversioon maksma 529.99 eurot.

Jaapanis ja veel mõnel suuremal sihtturul jõuab Playstation 5 müügile 12. novembril, mujal maailmas ja sealhulgas ka Eestis aga 19. novembril. See on just paras aeg jõuludeks uus mängukonsool ära tellida. Huvi korral pöördu Sony Centeri poole.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.