Sony Centeri blogi

Oktoobris saad tasuta mängida üht parimat mängu, mis kunagi PlayStation 4-le tehtud

"The Last of Us" on paljude parimate mängude nimekirjade tipus.Foto: tootja

Eelmisel nädalal andis Sony teada, et nende kõige oodatuim mäng PlayStation 4-le The “Last of Us Part II” ilmub 21. veebruaril järgmisel aastal.

Sellel puhul antakse oktoobris PlayStation Plusi kasutajatele ära mängu esimene osa, täpsemalt selle PlayStation 4-le tehtud uusversioon, mis on üks kõigi aegade parimaid mänge, mis üldse kunagi tehtud. Aga teine mäng on ikka ka ja mõlemat saad alla laadida alates 1. oktoobrist PlayStation 4-le, kui sul on olemas PlayStation Plusi tellimus.

The Last of Us Remastered

“The Last of Us” on üks neid mänge, mis defineerib konsooligeneratsiooni. Kui see 2013. aastal PlayStation 3-le ilmus, sai sellest automaatselt kriitikute ja mängurite lemmik, mida üsna üksmeelselt peeti PlayStation 3 kõige paremaks mänguks.

Aasta hiljem tehti sellest eelkõige visuaalselt täiustatud versioon PlayStation 4 jaoks, mida nüüd tasuta ära antakse.

Mis tegi “The Last of Usi” eriliseks? Suurepärane graafika ja tegelaste animatsioonid? Osaliselt kindlasti. Pingeline märul, kus tuli enda peaga mõelda ja iga eksimus võis olla ka su viimane? Jah, ka seda. Hingekriipiv muusika? Mhmh. Zombivastased, kes olid teistsugused ja reageerisid helidele, mida su tegelane teeb? Jah, ikka, see muutis mängitavust unikaalseks.

Aga eelkõige tegid “The Last of Us´i” eriliseks selle peategelased, kes pärast maailmalõppu peavad mitte zombide, vaid üksteise ja teiste ellujääjatega hakkama saama. Salakaubavedaja Joeli ja noore tüdruku Ellie sõpruse lugu on midagi sellist, mis lihtsalt läheb korda.

Kui sa varem seda mingil seletamatutel põhjustel mänginud pole, siis nüüd on selleks õige aeg. Lisaks tuleb Remastered versiooniga kaasa ka “Left Behind” lisapakk, mida alguses müüdi mängule eraldi juurde.

MLB The Show 19

Eestis pole pesapall just teab kui popp, aga USA-s on see sama populaarne kui meil on näiteks jalgpallimäng FIFA. “MLB The Show 19” on sarja kõige värskem mäng, mis on saanud ohtralt kiitust.

Alles selle aasta märtsis ilmunud mängul on suurepärane graafika ja see keskendub paljuski legendaarsetele mängijatele, mis annab võimaluse nendega tuttavaks saada, aga loomulikult on olemas ja jooksev hooaeg.

Äkki tasub korra proovida, et aru saada, miks see teisel pool maakera nii palju inimestele korda läheb?

Kui sul on veel septembris pakutud tasuta mängud ära võtmata, siis tee seda kindlasti enne 1. oktoobrit. Mäletatavasti olid nendeks kõige viimane Batmani mäng ehk “Batman: Arkham Knight” ja hack-and-slash rollikas “DarkSiders 3”.

PlayStation Plusi teenust saad endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu mugavalt e-postiga kohale.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.