Sony Centeri blogi

PlayStation 4 peal saad nüüd nelja euro eest kuus mängida 50 mängu

Mõlemad "Star Wars: Battlefronti" osad on EA Accessis olemas.

Alates eelmisest nädalast on PlayStation 4 peal saadaval uus teenus EA Access, mis lubab sul kuutasu eest mängida 50 Electronic Artsi mängu nii palju kui ise tahad.

EA Access pakub paremikku firma mängudest, mis on PlayStation 4 peale välja tulnud. Nende hulgas on ka üsna värskeid mänge, nagu eelmise aasta lõpus ilmunud tulistamismäng “Battlefield V”, koostöö-seiklusmäng “A Way Out” või jalgpallisimulaatori “FIFA” kõige värskem osa.

Mängudele ligipääsemiseks tuleb PlayStation 4 jaoks alla tõmmata EA Access Hub rakendus ning tellida teenus, mis maksab 3,95 eurot kuus või 24,95 eurot, kui tahad selle tellida terveks aastaks.

Kõiki valikus olevaid mänge saad mängida nii palju kui tahad, vajalik on üksnes kehtiv EA Accessi tellimus. Mänge tuleb valikusse pidevalt ka juurde.

Lisaks võimaldab teenus sul proovida uusi Electronic Artsi mänge enne teisi ja neid saab osta teistest odavama hinnaga. Enamgi veel, mitmeid uusi mänge saad lausa 10 tundi tasuta proovida, näiteks praegu nii Madden NFL 20 kui ka Anthemi.

Kui sa otsustad teenuse tellimuse katkestada, siis enam mänge mängida ei saa, kuid kõik salvestusfailid jäävad alles ning kui otsustad hiljem tellimusega jätkata, saad ka mänge samast kohast edasi mängida.

Siin on täispikk nimekiri kõigist mängudest, mida saad praegu EA Accessis mängida:

A Way Out, Battlefield 1, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield V, Burnout Paradise Remastered, Dragon Age: Inquisition, Fe, FIFA 15/16/17/18/19, Madden NFL 15/16/17/18/19, Mass Effect: Andromeda, Mirror’s Edge Catalyst, NBA Live 15/16/17/18/19, Need for Speed, Need for Speed: Payback, Need for Speed Rivals, NHL 15/16/17/18/19, Peggle 2, Plants vs Zombies: Garden Warfare, Plants vs Zombies: Garden Warfare 2, Rory McIlroy PGA Tour, Star Wars: Battlefront, Star Wars: Battlefront 2, Titanfall 2, The Sims 4, UFC, UFC 2, UFC 3, Unravel ja Unravel Two.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.