Sony Centeri blogi

PlayStation 4 saab teenuse, mis lubab Electronic Artsi mänge 10 tundi tasuta mängida

FIFA 19 on üks Electronic Artsi tuntumaid mänge.

Videomängude levitaja Electronic Artsi teenus EA Access tuleb juulist ka PlayStation 4-le.

Tegemist on kuupõhise teenusega, mis maksab 4 eurot kuus ja mille eest saab mängida 50 vanemat ja uuemat videomängu, mille levitajaks on Electronic Arts.

Electronic Artsi kõige tuntumad mänguseeriad on “FIFA”, “Battlefield”, “Battlefront”, “Mass Effect”, “Dragon Age”, “Titanfall” ja “Need for Speed”, mille paljusid vanemaid mänge saab hakata tasuta mängima PlayStation 4 peal. Näiteks on juba seal üsna värsked “Battlefield 1” ja “FIFA 18”.

Aga see on alles algus. EA Access lubab sul ka kõiki uusi mänge mängida kuni 10 tundi tasuta. Kui mäng meeldib, siis on võimalus see ka odavamalt ära osta.

Samuti saad 10% odavamalt osta kõiki teisi Electronic Artsi mänge ja mängude lisasid.

Peale selle annab EA Access sulle tavalisest varasema juurdepääsu uutele mängudele. Viimasel ajal on levitajal olnud komme küll mängud teatud kuupäeval ametlikult poodi välja tuua, aga EA Accessi tellijad on neid saanud nädalapäevad varem juba proovima hakata.

Peale EA Accessi on PlayStation 4-l olemas ka oma kuupõhised teenused PlayStation Plus ja PlayStation Now. PlayStation Plus annab iga kuu kaks tasuta mängu, õiguse mitmikmänge mängida ja mängude salvestusi pilves hoida. Maikuu mängude kohta saad lähemalt lugeda siit.

PlayStation Now aga on mängude striimimisteenus, mis lubab sul tasuta mängida kuni 800 mängu neid striimides. Playstation 2 ja PlayStation 4 mänge saad ka alla tõmmata, kui internetiühendus mängude striimimist välja ei vea.

EA Accessi teenust saad endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu mugavalt e-postiga kohale.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses