Sony Centeri blogi

Playstation Plusi mängud septembris: kokka, tulista ja põgene!

Playstation Plusi omanikud saavad septembrist endale alla laadida kolm vahvat mängu, mis nõuavad samal ajal nii kiirust ja osavust kui ka tarkust, et õigesti tegutseda. Ära torma niisama, vaid mõtestatult. Need kolm uut mängu, mis alates tänasest Playstation Plus´iga allalaetavad, on järgmised.

Overcooked: All You Can Eat! (PS5)

Uus toiduhulluse mäng on saanud 4K täienduse ja võimalus on seda mängida ka koos teiste mängijatega – sadadel erinevatel tasemetel ühiselt toitu valmistades. See pole niisama köögis pliidi ääres seismine, vaid ikka korralik konveier, kus tempo taga. Kaos on kiire tekkima, kui pole piisavalt kiire ja osav.

Mängijad saavad mängida kampaania-, ellujäämis- ja harjutamisrežiimis.

Predator: Hunting Grounds (PS4)

Mängul on ametlikult 17+ vanusepiirang, mis juba ette vihjab vägivallale, verevalamisele ja karmimatele stseenidele, mis võivad ette tulla.

Mängu üks algne põhimõte on lihtne: jahi või oled oled hoopis ise jahitav saak. Tegemist on asümmeetrilise mitme mängijaga tulistamismänguga, kus tuleb võidelda tulnukast Kiskja (Predator) vastu. Kindlasti mäletavad paljud seda filmiseeriat ja kui ei mäleta, on hea enne mängu mälu värskendada.

Neljaliikmeline lahinguüksus läheb džunglisse võitlema nähtamatuks muutuva tulnukaga, kelle ainsaks eesmärgiks on küttida võimalikult palju võõra planeedi elanikke, sealhulgas inimesi. Tulnukast Kiskja eest tuleb varjuda ning jahtida peaaegu nähtamatult liikuvat vaenlast nii, et ise märklauaks ei satuks. Jälitamisel ja ründamisel saab siiski kasutada surmavaid tulnukate relvi, näiteks õlalt tulistav plasmakahur ja palju muud. Õppida saab erinevaid mängustiile ja valida erinevaid pooli.

Hitman 2 (PS4)

Hitmani triloogia teine mäng viib taas reisile üle kogu maailma, kus saab jälitada oma sihtmärke väga eksootilistes paikades alates muretutest päikselistest linnatänavatest kuni pimedate ja ohtlike vihmametsadeni.

Maailma kõige loomingulisema palgamõrvarina ringi rännates saab kogeda spioonipõnevikku, kus mängija ülesandeks on kõrvaldada tabamatu variklient. Agent aga saab mängu käigus teada oma sihtmärgi tõelise identiteedi ja tõe ka iseenda mineviku kohta ning see juba muudab kõik.

Hitman 2 tutvustab uusi mängimisviise, uusi mängurežiime ja uusi funktsioone, sealhulgas uut snaiperi režiimi Sniper Assassin.

Septembri tasuta mängud on allalaetavad 4. oktoobrini, esmaspäevani.

Playstation Plus annab ligipääsu mitme mängijaga online võrgumängudele, iga kuu tasuta allalaetavatele mängudele ning mitmesugustele soodustustele ja kingitustele, mis Playstationi kasutajale ära kuluvad.

PlayStation Plusi teenust saab endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu mugavalt e-postiga kohale.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.