Sony Centeri blogi

PlayStation Plus pakub juulis õudust, kõmmutamist ja Crash Bandicooti

Juulikuu PS Plusi mängud on saadaval alates 5. juulist.Fotod: Supermassive Games/Toys for Bob/IllFonic

Juulikuus PlayStation Plusi tellijatele lisatasuta pakutavate mängude seast leiab nii klassikat kui ka uuemaid tulijaid. Valik on lai ja endale sobiva mängu peaksid leidma erinevate eelistustega mängufännid.

Crash Bandicoot on olnud PlayStationi omanike truu kaaslane juba pikalt ning tema seiklused jätkuvad veel tänagi. Juulis saavad PlayStation Plusi tellijad lisatasuta alla tirida uusima Crashi mängu “Crash Bandicoot 4: It’s About Time”. Tegu on värvikireva platvormimänguga, mis paneb raskematel raskusastmetel mängijate oskused korralikult proovile.

Crash ja tema kaaslased peavad kasutama erinevate võimetega maske, mis mängureegleid oluliselt muudavad. Näiteks on võimalik muuta aja kulgu kiiremaks või aeglasemaks, et takistusest lihtsamini mööda lipsata. Lisaks Crashile on võimalik mängida ka tema sõpradega: valikus on näiteks Coco, Dr. Neo Cortex ja paljud teised.

Õudusmängude fännidele sobib suurepäraselt “The Dark Pictures Anthology: Man of Medan”. Tegu on esimese episoodiga mänguseerias, mille osad ei ole omavahel narratiivselt seotud, mistõttu võid episoode vahele jätta või neid mängida mistahes järjekorras. “Man of Medanis” satub kamp noori sukeldujaid pantvangi piraatide kätte, kes sunnivad neid otsima kadunud aaret merel triivival mahajäetud laeval. Peagi selgub aga, et vana laev ei olegi nii tühi kui algselt arvatud.

“Man of Medan” on filmilik õudukas, millega saavad hakkama ka inimesed, kes sageli videomänge ei mängi. Vahel lubatakse mängijal kolmedimensioonilises ruumis ringi kõndida, kuid enamasti koosneb mängupilt ajaliselt piiritletud kiirete otsuste tegemisest (vajuta kurjami eest põgenedes õigel ajal nuppu, et takistusest üle hüpata) ja vestlustes erinevate vastusevariantide vahel valimisest. Sinu otsustest sõltub, kuidas mängu lugu lahti rullub ning kes jääb ellu ja kes sureb.

Tahad päästa väikese videomänge pakkuva arcade’i suurkorporatsiooni küüsist? Just seda saad teha tulistamismängus “Arcadegeddon”. Väikse arcade’i omanik Gilly loob uue ülipopulaarse mängu, et võidelda suurfirma ülevõtmiskatsete vastu. Vastutasuks ründab korporatsioon Gilly mängu arvutiviirusega ning sinu ülesandeks saab haarata virtuaalne relv, et viirus taganema sundida.

“Arcadegeddon” on pidevalt muutuv ja arenev netipõhine tulistamismäng, mida saad nautida kuni kolme kaaslasega. Saab madistada sõprade vastu, kuid võimalik on ka tiimis arvuti kontrollitud tegelasi nahutada.

Juulikuu PlayStation Plusi mänge saad alla tirida alates 5. juulist. Seni on veel saadaval juuni PS Plusi mängud koos ülikõrgelt hinnatud “God of Wariga”.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.