Sony Centeri blogi

Playstation Plusi pakkumised veebruaris on viimase aasta parimad

Sony avaldas veebruarikuised Playstation Plusi mängud ja need on seekord eriti head. Aga enne, kui mängudeni jõuame, veel paar olulist asja.

Veebruar on viimane kuu, kui PlayStation Plusist saab Playstation 3 ja Playstation Vita mänge. Kompensatsiooniks aga tõstab Sony mängude salvestusruumi pilves. Kui varem said seal hoida 10 GB jagu salvestusfaile, nüüd tõuseb see aga kümme korda ehk saad seal hoida 100 GB ulatuses faile.

Millised mängud aga saad alates 5. veebruarist enda Playstation 4, Playstation 3 ja Playstation Vitasse tasuta alla laadida? Viskame pilgu peale!

Suured mängud

Kõigee uuemaks ja populaarsemaks mänguks on veebruaris For Honor, 2017. aastal välja tulnud võitlusmäng, mis on aja jooksul hoopiski populaarsust kogunud, mitte kaotanud.

Põhjus on lihtne: mängu lisatakse pidevalt aina sisu juurde, mis teeb keskaegse fantaasiamäruli viikingite, rüütlite ja samuraide vahel jätkuvalt põnevaks.

2016. aastal välja tulnud uus Hitman oli tõeline hitt, mis tegi palgamõrvari töö taas huvitavaks. Hitman: The Complete First Season on terve mäng, mis ilmus episoodidena, ühes pakis koos.

Kui sa kaalud, kas tasub sügisel ilmunud “Hitman 2” osta, siis enne vaata kindlasti see esimene osa läbi.

Playstation 3 lahkub Plusist suure pauguga ja tasuta antakse ära Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Tagasi vaadates on see ilmselt üks parimaid ja ikoonilisemaid PS3 mänge, mis kunagi üldse tehti.

Tegu on eepilise hiilimismäruliga, millel on filmilikult pikad ja põhjalikud vaheklipid, aga mis samas ei tee mingeid kompromisse mängitavuses.

Tegu on kahtlemata ühe kõige olulisema mänguga “Metal Gear Solidi” sarjas, mis saadab ära sarja ühed peategelased. Kronoloogiliselt ongi tegu sarja viimae mänguga. Kui sul on see mängimata, siis see on suurepärane põhjus korra uuesti Playstation 3 käima panna.

Teised mängud

Playstation 3-le ja Vitale pakutakse veel kaklusmängu Divekick, mis on saanud päris head tagassidet mängijatelt.

Playstation 4 ja Vita omanikud saavad lisaks mängida kahte mängu Gunhouse ja Rogue Aces. Esimene neist on multikalik tulistamismäng, teine aga 2D-tulistamismäng, kus juhid lennukeid.

Selle kuu PS3 ja PS Vita mängud on saadaval natukene kauem ehk kuni 8. märtsini. Playstation 4 mängud aga tuleb alla tõmmata enne 5. märtsi.

Kui sa ei ole veel jaanuari tasuta mänge ära võtnud, siis tee seda kindlasti enne 5. veebruari, et neist ilma ei jääks.

PlayStation Plusi teenust saad endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu mugavalt e-postiga.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.