Sony Centeri blogi

PlayStation Plusi tellijad saavad juunis lisatasuta viimaste aastate ühe parima videomängu

"God of Wari" peaksid kõik PlayStationi omanikud kindlasti mängima.Foto: Sony

Juunikuu pakub PS Plus mänguteenuse tellijatele tõelise maiuspala. Lisatasuta on võimalik alla tirida uusim “God of War”, mida peetakse viimase aja üheks parimaks mänguks. Lisaks “God of Warile” antakse ära ka kaks kaklusmängu.

“God of War” on 2018. aastal ilmunud seiklusmäng, mille peaosas alaliselt tulivihane sõjajumal Kratos. Olles seeria varasemates mängudes mättasse löönud Kreeka panteoni jumalused, seab Kratos sammud Skandinaaviasse. Ta leiab naise, saab poja ja kohtub uute jumalustega, kes temasse just kõige külalislahkemalt ei suhtu.

Kui varasemad “God of Warid” on eelkõige olnud rajud verepulmad, siis 2018. aasta mäng pakub üllatavalt palju sügavust ja äratuntavaid inimsuhteid. Siin on jätkuvalt kamaluga actionit, kuid mängu keskmes on lugu Kratose ja tema poja Atreuse ühistest katsumustest ja teineteise leidmisest. Ja pealegi, kui võtad “God of Wari” nüüd ette, siis oled valmis aasta lõpus ilmuvaks järjeks “God of War: Ragnarök”.

Lisaks “God of Warile” saavad PS Plusi tellijad juunis lisatasuta kätte ka kaklusmängu “Naruto to Boruto: Shinobi Strikers”. Madistada saab tegelastega nii “Naruto” kui ka “Boruto” animeseeriatest. Kui see palju ei ütle, siis tea, et tegu on kauni graafikaga kaklusmänguga, kus omavahel võtavad mõõtu neljased tiimid.

Kolmas mäng PS Plusi juuni nimistus on “Nickelodeon All-Star Brawl”. Taaskord on tegu kaklusmänguga, kuid siin madistavad omavahel Nickelodeoni tegelased. See tähendab, et võidelda saab näiteks Käsna-Kallena või teismeliste ninjakilpkonnadena.

Juunikuu PlayStation Plusi mängud on saadaval alates 7. juunist kuni 5. juulini.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.