Sony Centeri blogi

PlayStationi tasuta mängud aprillis on täiesti erinevatele, aga headele maitsetele

Nüüd on teada uued mängud, mida Sony pakub tasuta aprillis PlayStation Plusi klientidele. Alates eelmisest kuust ei tule enam teenusega kaasa PlayStation 3 ja Vita mänge ning alles on jäänud kaks PlayStation 4 mängu.

Õnneks sarnaselt eelmisele kuule on need üsna värsked ja väga huvitavad, kuid täiesti erinevad mängud, mida saad alla tõmmata alates 2. aprillist.

The Surge

Lihtsalt öeldes, “The Surge” on “Dark Souls” tulevikus. See ilmestab nii mängu raskusastet kui ka ülesehitust ehk tegu on võitluspõhise rollikaga, kus progresseerumine on väga keeruline ja aeganõudev ning sunnib mängu põhjalikult selgeks õppima.

Kui sa sured, siis kaotad ka kogutud kogemuspunktid, aga sul on võimalik need järgmisel katsel uuesti kätte saada. Tegemist on küll “Soulsi” mängudele väga sarnase teosega, kuid sellel leiduvad siiski mõned oma konksud ka.

2017. aasta mängu puhul kiidetakse eriti selle pahalasi, keda juhib Silicon Valley kuri korporatsioon Creo, mis on väga hästi tehtud paroodia Google’ist ja Facebookist.

Conan Exiles

Eelmise aasta suve hakul välja tulnud ellujäämismäng toimub legendaarse “Barbar Conani” maailmas, kuigi sa ei mängi nimpeategelast ja võib-olla just nii ongi parem. Conan ise on ka mängus olemas.

Sa saad oma kangelase teha ja ta ise sobiva näo ja riietuse (või ilma riieteta) maailma ringi jooksma lasta eesmärgiga võidelda nälja, janu ja muidugi teiste ebameeldivate tegelastega.

Saad endale maju ehitada ja orje püüda, keda enda kasuks vastavalt nende oskustele ka tööle panna. Kui mängid PvP (Player versus Player) serveris, saad võidelda ka teiste mängijate vastu.

Kui sa ei ole veel märtsi tasuta mänge ära võtnud, siis tee seda kindlasti enne 2. aprilli, sest need olid mäletatavasti väga head: “Call of Duty: Modern Warfare Remastered” ja “The Witness”.

PlayStation Plusi teenust saad endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu mugavalt e-postiga kohale.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses