Sony Centeri blogi

PlayStationi tasuta mängud detsembris: hea õudukas ja värske kihutamine

Sony avaldas detsembri PlayStation Plusi tasuta mängud ja sel korral on seal kaks väga head mängu, millest üks on päris värske.

Mängud saad alla laadida alates 4. detsembrist ja seekord pakutakse kolme mängu PlayStation 4-le, kahte PlayStation 3-le ja kahte PlayStation Vitale.

Mis need aga on, mida seekord tasuta ära antakse?

Suured mängud

PlayStation 4 peal saad detsembris tasuta mängida kahte suurt ja head mängu. Esimeseks neist on kihutamismäng Onrush, mis ilmus alles selle aasta juunis.

Müügis küll see põrus ja ilmselt on see ka põhjus, miks Onrush nii kiiresti PlayStation Plusi jõudis, aga tegelikult on tegemist päris vahva mänguga, kus saad võidu sõita erinevate masinatega.

Valmistajaks on Evolution Studios, mis on varem teinud WRC-rallimänge ja viimasena PlayStation 4 kihutamismängu Driveclub, nii et kihutavatest autodest nad juba taevad nii mõndagi.

Teiseks mänguks on psühholoogiline õudusmäng Soma, mis ilmus paar aastat tagasi ja mis teenis väga palju kiitust.

Vee all toimuv õudukas räägib loo uurimisjaamast, kus robotid hakkavad end tundma inimesetena. Peategelane peab hiilima mööda ohtutest ja lahendma mõistatusi.

Selle mängu arendaja Friction Games on varem teinud Amnesia õudukasarja, nii et ka neil peaks asi käpas olema.

Teised mängud

PlayStation 3-le saab detsembris tasuta kaks mängu. Esimeseks neist on Steredenn, mis on piksline 2D-tulistamismäng kosmoses koos hullumeelsete bossivõitlustega.

Steins;Gate aga on anime-stiilis visuaalne novell, kus teismeline teadlane avastab võimaluse saata sõnumeid minevikku ja saab teada, mis pärast seda juhtub.

PlayStation Vitale tuleb samuti kaks mängu, aga neist esimene on mängitav ka PlayStation 4 peal. Iconoclasts on 2D multikastiilis märuliseiklus, mis on saanud päris palju positiivset tagasidet.

Veel rohkem aga on seda saanud viimane mäng ehk Papers, Please. Selle on üks arendaja teinud piiripunkti passikontrolöri tööst ja kui see kõlab igavalt, siis arva uuesti. Tegu on suurepäraselt läbimõeldud nuputamismänguga.

Kui sa ei ole veel novembri tasuta mänge ära võtnud, siis tee seda kindlasti enne 4. detsembrit, et sa neist ilma ei jääks.

PlayStation Plusi teenust saad endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu e-postiga.

Kõik Sonyst ja enamgi veel: nipid, nõuanded, tooted ja uudised.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.