Sony Centeri blogi

PlayStationi tasuta mängud juunikuus on viimaste kuude kõige paremad

"Borderlandsi" maailma värvikad tegelased.

Sony andis äsja teada, millised on juunikuu tasuta PlayStation Plus teenusega kaasa tulevad mängud. Tavalise kahe mängu asemel on neid seekord tegelikult kolm ja sa saad neid mängima asuda juba järgmisel teisipäeval ehk 4. juunil.

Viskame pilgu peale, millega meid seekord kostitatakse. Vihje: mängud on seekord täiesti erinevad, aga väga head.

Borderlands: The Handsome Collection

Tegu on kuulsa FPS-sarja 2015. aastal ilmunud kogumikuga, millel on kaks mängu: “Borderlands 2” ja “Borderlands: The Pre-Sequel”. “Borderlands” on futuristlik rollimänguelementidega esimese isiku vaates tulistamismäng ehk FPS, milles on miljoneid relvi ja lõpmatult tegevust.

Ja saad saad seda ühe ekraani taga mängida koos nelja sõbraga, seda just väga paljud tänapäevased FPS-id ei toeta.

Arvestades seda, et äsja kuulutati välja “Borderlands 3”, mis ilmub 19. septembril, siis on täpselt aega sarjaga ree peale saada ning sügiseks need mängud läbi teha, sest need kahtlemata on seda väärt.

Sonic Mania

Sinise siilipoisi Sonicu mängud on legendaarsed, aga kahjuks on nendega üks suur häda: paljud neist pole suuremad asjad mängud, eriti need, mis on ilmunud viimase kümne aasta jooksul.

Siin aga on üks suur erand ja selleks on just seesama “Sonic Mania”, mida nüüd tänuväärselt PlayStation 4-le tasuta ära antakse.

“Sonic Mania” on väga klassikaline ja kiire (enamasti) 2D Sonicu mäng, see on võtnud parimad asjad 1990ndate alguse Sonicu mängudest ja pannud need tänapäevasesse võtmesse ilma midagi ära rikkumata.

Tavaliselt kiputakse siin just vigu tegema, eriti Sonicu mängudes, aga just seekord on neid suudetud vältida. Lisaks on seda võimalik ühel ekraanil ka sõbraga võidu mängida. Nagu vanasti!

Kui sa ei ole veel maikuu tasuta mänge ära võtnud, siis tee seda kindlasti enne 4. juunit, sest muidu sa endale suurepärast koostöömängu “Overcooked!” ja seiklust “What Remains of Edith Finch” tasuta ei saa.

PlayStation Plusi teenust saad endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu mugavalt e-postiga kohale.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.