Sony Centeri blogi

PlayStationi tasuta mänguks maikuus on üks parimaid koostöömänge, mis kunagi tehtud

"Overcooked" on üks lõbusamaid mänge, mida üldse saab koos mängida.

Nüüd on teada uued mängud, mida Sony pakub tasuta maikuus PlayStation Plusi klientidele. Need on kaks väga erilist ja head mängu, millest just esimese üle on meil väga hea meel, et see on tasuta mängude nimekirja jõudnud.

Neid kahte saad tasuta alla tõmmata alates 7. maist.

Overcooked!

“Overcooked” on ehe põrgu köögis ja ilmselt näebki iga restoran natukene selline välja. Sina ja kuni kolm sinu sõpra peavad klientidele süüa tegema. Klient tahab burgerit, teie aga viilutate tomatit, praete burgerit, serveerite selle ja pärast pesete nõud.

Kui see tundub nüüd liiga lihtne, siis tegelikkuses tähendab kogu protsess võitlust ajaga ja ehedat kaost, mille kontrollimine ongi sinu ja ju sõprade ülesanne.

Selle mänguga on lõbu garanteeritud ja see sobib ka hästi neile, kes tavaliselt väga palju videomänge ei mängi.

What Remains of Edith Finch

Tegu on sürrealistliku ja mitmeid auhindu saanud seiklusmänguga, kus sa pead avastama ühe väga veidra perekonna ajalugu.

Kui peretütar saabub pärast aastatepikkust eemalolekut tagasi kodumajja, siis peab ta (ehk tegelikult sina) välja selgitama, kuidas pereliikmed on oma õnnetu otsa leidnud.

Tegemist on küll kõndimis-simulaatoriga, kus sinu peamiseks ülesandeks on maailma jälgida ja kogeda, aga selle teeb eriliseks lugu, mida sulle jutustatakse ja need tegelased, kelle taustu sa uurima asud.

Kui tahad mõnda rahulikku, aga samas väga erilist mängu, siis tasub “What Remains of Edith Finchile” kindlasti võimalus anda. Eriti kui selle eest ei pea raha maksma.

Kui sa ei ole veel aprilli tasuta mänge ära võtnud, siis tee seda kindlasti enne 7. maid, sest need olid mäletatavasti väga raske rollimäng “The Surge” ja ellujäämisseiklus “Conan Exiles”.

PlayStation Plusi teenust saad endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu mugavalt e-postiga kohale.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses