Sony Centeri blogi

PS Plus maikuus: “FIFA 22”, neetud jumalad ja vihased viikingid

Maikuus ootab PS Plusi tellijaid ees tugev mänguvalik.Fotod: Devolver Digital/Gearbox Publishing/EA

Mais pakutakse PlayStationi Plusi tellijatele lisatasuta kolm mängu, sealhulgas ka meeletult populaarset jalkasimulaatorit “FIFA 22”.

Tõenäoliselt “FIFA 22” pikemat tutvustust ei vaja. Tegu on jalgpallimänguga, kus saab kokku panna enda klubi ning mängida olemasolevate meeskondadega nii arvuti kui ka teiste mängijate vastu. 28. mail peetakse maha UEFA Tšempionite Liiga finaallahing, mis tähendab, et praegu on just paras aeg enast jalgpallilainele sättida. PlayStation Plusi tellijad saavad ligipääsu “FIFA 22” PlayStation 4 versioonile, mida on võimalik mängida ka PlayStation 5 peal.

2021. aasta alguses ilmunud “Curse of the Dead Gods” ei ole nii tohutult menukas kui “FIFA”, kuid sellest pole hullu. See mäng võeti kriitikute ja fännide poolt positiivselt vastu ning fännibaas on tänaseks kasvanud päris suureks. Tegu on isomeetrilise roguelike-stiilis mänguga, kus protseduuriliselt genereeritud tasemeid (iga mängukord on erinev) avastades peab koguma kulda ja paremat varustust. Maagia kasutamine saadab mängijale kaela needused, mis muudavad aja jooksul mängukogemuse üha raskemaks.

Kolmas PS Plusi tellijatele antav mäng on “Tribes of Midgard”, märulirollikas, mis paneb rõhku koos kaaslastega mängimisele. Mängu tegevus toimub põhjalas ja tugevalt laenatakse Skandinaavia mütoloogiast. Üle võrgu on võimalik koos mängu hüpata lausa kümnekesi.

Mai PlayStation Plusi mänge on võimalik PS Plus mänguteenuse tellijatel lisatasuta alla tirida maikuu jooksul.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.