Sony Centeri blogi

Reedel tuleb välja Sony viimase aja üks kalleimaid mänge “Days Gone”

Homme esitleb Sony Interactive Entertainment oma viimase aja üht kalleimat mängu, milles ellujääjad võitlevad zombie´dega ja püüavad säilitada oma inimlikke omadusi.

Uues mängus on vägivalda, detailseid maailmu ja stseene, valida saab end kangelasena ehk Deacon St. John´ina, kes jahib preemiaid ja otsib ellujäämisele mõtet. Lisaks zombie-laadsetele Freakers´itele tuleb sõdida driftijate, marodööride, militaristide ja paljude teiste ohtlike vaenlastega. Kõik, mis liigub, üritab sind tappa ning maastik on selline, milline see võiks välja näha paar aastat pärast laastavat pandeemiat, mis on enamus inimesi tapnud ja allesjäänud zombie-laadseteks muutnud peale üksikute erandite.

Ettevaatust, ohtra vägivalla tõttu on see mäng alla 17-aastastele keelatud!

26. aprillil 2019 esitletav mäng tuleb välja vaid Playstation 4-le, alates juunist hakkavad igal nädalal lisanduma uued tsiklid, vastased, väljakutsed ja muu selline. Kõik uuendused tulevad mängu ostjale edaspidi tasuta.

Uus mäng on muuseas saanud juba tähelepanu ka ülirealistlike otseajas ilmaefektidega, nagu näiteks lume- ja vihmasajud:

Sony ei avalda täpselt, kui palju selle mängu loomine maksma läks, kuid see on selgelt suurim mängu arendusprojekt viimaste aastate jooksul: mängu looja Bend Studio palkas ainult selle jaoks 45 inimest juba 2012. aastal ja praeguseks tegeleb arendusega 130 programmeerijat-kunstnikku-animaatorit.

Playstationi mänge saad osta Sony Centeri e-poest ja kohapealt Sony Centeri poodidest, kus nõu annavad Playstationi asjatundjad.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.