Sony Centeri blogi

Sammuke lähemale: Sony avas Playstation 5 ametliku lehekülje

Sony on tasapisi tilgutanud infot oma uue mängukonsooli playstation 5 kohta, kuid endiselt on ametlikke andmeid üsna vähe. See, et avati ametlik PS5 lehekülg näitab aga, et aega pole enam palju jäänud. Varsti see tuleb pärast aastatepikkust ootamist.

Sony Playstation 5 lehekülg on vägagi lakooniline: ütleb, et uus konsool tuleb sel aastal (“PlayStation®5 is coming. Launches holiday 2020“) ning pakub välja lühikese ankeedi, millesse saad oma andmed jätta, et olla esimesena kursis järgmiste Playstation 5 uudistega.

Sisestades e-posti aadressi ja sünniaja, antakse soovijatele esimesena teada, kui palju hakkab PS5 maksma, millal välja tuleb ja milliste tehniliste näitajatega üllatab.

Samasugune lehekülg on avatud ka USA saidil.

Arvatakse, et uus mängukonsool jõuab müüki kas sel suvel või hiljemalt jõuludeks, mida kodulehel märgib “Holiday 2020” ehk 2020. aasta pühade- ja puhkusteaeg. Esitlemine toimub aga ilmselt varem.

Tähtaja lähenemisest annab märku seegi, et 27. jaanuaril registreeriti Sony poolt kogu Euroopas Playstation 5 kaubamärk.

Sel aastal tuleb välja ka Microsofti uue põlvkonna mängukonsool ning oletatakse, et Sony konsool tuleb avalikkuse ette jälle vahetult pärast seda, nagu juhtus eelmine kord. Arendajate seas läbiviidud küsitlus näitab, et Sonyl on Microsofti ees edumaa – PlayStation 5 mängude arendamise vastu tunnevad huvi 38% arendajatest, Xbox Series X-ile arendamise vastu aga 25%.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.