Sony Centeri blogi

Selle aasta parim pidu võib tulla Sony uue võimsa lustikummutiga

Aasta alguses tarbijaelektroonikamessil CES välja hõigatud Sony uued lustikummutid ehk Boomboxid on toomas aina populaarsemaks muutuvate seda tüüpi seadmete turule uut kvaliteeti – välja tulnud neli uut toodet pakuvad peol heli igas suunas ja uusi lahedaid seltskonnamänge – lisaks kvaliteetsele ja valjule helile.

Koduse helisüsteemi kolm uut mudelit on n-ö kõik-ühes ehk ühe kasti sisse ära mahutatud: MHC-V81D, MHC-V71D ja MHC-V41D. Neljas uustulnuk, MHC-M60D koosneb kolmest eraldi kastist. Kõik need aga suudavad helidega täita nii väikese toa kui suure saali.

Pidu ühes kastis

Boomboxide idee ongi selles, et korralik peotehnika on kõik ühes kaasaskantavas kastis – lihtne kaasa võtta ja lihtne käima panna. Integreeritud Spread Sound Generator levitab heli igas suunas, seega võib efektse välimusega lustikummuti paigutada otse peopõranda keskele. MHC-V81D ja MHC-V71D pakuvad veel lisaks muusikale ka valgusefekte, mida tekitatakse samuti igas suunas. Viipega juhtides saab lustikummutit juhtida nagu DJ, seega kogu klubivarustus on ühe seadme sees olemas.

Uudse TAIKO režiimiga töötab Boombox digitaalse trummina: lugudele saab kaasa koputada puutepaneelil ja kõlaritesse kostub sinu enda tehtud trummisaade. Lisaks saab viibetega käivitada ka mitmesuguseid instrumendisämpleid.

TAIKO töötab veel seltskonnamänguna, kus saab sõpradega võistelda võimalikult õiges rütmi tabamises.

Veel lahedaid lisafunktsioone peokülalistele näitamiseks

V81D, V71D ja V41D meelitavad rahva kaasa elama interaktiivsete lisafunktsioonidega, milleks on näiteks mänguid “Party King” ja “Fiestable”, mis postitavad ka sotsiaalvõrkudesse, et heast peost teistelegi teada anda. “Party King” peab arvestust, kui palju sa oled pidutsenud ja võrdleb seda teiste sõprade skooriga. Uuele “levelile” jõudes annab kõlar kasutada uusi sämpleid, mida saad viibetega esile kutsuda.

Wireless Party Chain on Sony kõlarite funktsioon, millega võib omavahel ühendada kuni 50 kõlarit ühte võrku ja mängida neist kõigist kas sama lugu või gruppide kaupa erinevat muusikat. Näiteks on võimalik võrku ühendada ka mitmeid mobiile, et lugusid saaksid vahetada mitu inimest.

M60D – kolm kasti ja pidu ongi püsti

Sony tuli välja ka uue kolme kastiga muusikasüsteemiga M60D, mis näeb välja juba traditsioonilisema muusikakeskuse moodi – kaks suurt kõlarikasti ja keskseade tekitavad samuti valju heli ja valgusefektid on sisse ehitatud mõlemasse kõlarisse peole mõnusa klubiatmosfääri tekitamiseks.

Kõigi nelja seadmega saab maha mängida nii CD, DVD, USB, Bluetoothi kui  mikrofoni/kitarri-sisendi kaudu.

MHC-V41D orienteeruvaks hinnaks on 420 €, MHC-V71D 600 €, MHC-V81D 700 €, MHC-M60D 450 € ja kõik jõuavad müügile selle aasta aprillis.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.