Sony Centeri blogi

Selle sügise väga hea pakkumine – uus muusikatelefon sportlike mürasummutavate klappidega

Vähem kui kuu aega tagasi tutvustas Sony Berliinis IFA-l oma uhiuut nutitelefoni Sony Xperia XZ3, millega saab teha väga häid pilte, kuulata tippkvaliteediga muusikat ning võtta kaasa õue, ükskõik kui hulluks see sügisilm ka ei läheks. Tellides selle telefoni nüüd, enne 7. oktoobrit, saab täiesti tasuta kaasa väärt mürasummutavad spordikõrvaklapid WF-SP700N.

Need kaks seadet, uus Xperia XZ3 ja WF-SP700N sobivad hästi kokku, sest on mõlemad ilmastikukindlad ja väga hea helikvaliteediga. Kõrvaklapid töötavad ka käed-vabad seadmena, seega võid uue nutitelefoni vihmas ja lörtsis vabalt ka taskusse jätta ning vastata kõnedele juhtmevabade kõrvaklappidega.

Sony telefon ja klapid toetavad ka Google Assistanti, mis taas on Eesti heitlikes ilmaoludes üks vajalik omadus – kõike saab juhtida häälkäsklustega, küsida inglise keeles uudiste, kalendrikohtumiste või ükskõik mille kohta, millele Assistant vastuse leida suudab.

Sony Xperia XZ3 on HDR-ekraaniga (1440 x 2880 pikslit), valjude S-Force Front Surround kõlaritega, Hi-Res LDAC helikvaliteediga, tehisintellekti juhitava 19 MP Motion Eye kaameraga ning 4K HDR video filmimise võimalusega.

Vaata lähemalt Sony Xperia XZ3 kohta sellest videost:

Vaata Sony sportlike juhtmevabade kõrvaklappide kohta lähemalt meie blogipostitusest ja siit videost:

Kampaaniapakkumisega saad tellida Sony Xperia XZ3 telefoni koos tasuta mürasummutavate Bluetooth-kõrvaklappidega (mille väärtuseks 199 eurot) siit. Valida on nelja värvi vahel: must, hõbedane, punane, roheline.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.