Sony Centeri blogi

Septembris saad PlayStation 4 peal tasuta mängida kõige uuemat Batmani mängu

"Batman: Arkham Knight" on Batmani kõige värskem seiklusmäng, mis ilmus 2015. aastal.

Nüüd on teada, millised mängud tulevad PlayStation Plusi septembris tasuta ja need on väga põnevad. Nagu pealkirjas öeldud, saab mängida kõige uuemat Batmani seiklust, millest kohe allpool natuke pikemalt räägime.

Septembri PlayStation Plusi mänge saad tasuta alla laadida alates 3. septembrist (ja need on igaveseks sinu, nii kaua kui su tellimus on aktiivne). Nüüd aga nendest mängudest lähemalt.

Batman: Arkham Knight

“Arkham Knight” on väga palju kiitust saanud Batmani Arkhami seeria kolmas põhimäng, aga tegelikult on olemas ka veel paar lisalugu. Igal juhul on tegemist avatud maailma mänguga, kus Batman peab jälle korra majja lööma, kuid seekord on tal vastaseks eriti kaval ja salapärane kurikael.

Erilist kiitust on saanud Arkhami seeria võitlus, mis on üks superkangelaste mängude parimaid ning kasutab ägedalt ära kõiki Batmani vidinaid ja relvi.

Lisaks on olemas ka kihutamised Batmobiiliga ja kõik see, mis teeb Batmani just Batmaniks.

Mängul on ka mõned frustreerivad aspektid, nagu kohustuslikud hiilimis-missionid, mis paljudele ei meeldi, aga üldjoontes on tegemist Batmani mänguga, mida iga fänn peaks kindlasti mängima.

Darksiders III

“Darksidersi” seeria on Batmanist vähem tuntum, aga tegu on hack and slash seiklusmäruliga tumedas fantaasiamaailmas, mis on täis veidraid vastaseid ja bossivõitlusi, peidetud saladusi, omapäraseid relvi ja palju võimeid, mida seikluse käigus avada.

Sina mängid Fury’na, kes on üks neljast maailmalõpu hobusemehest, kes tuleb tagasi hävitatud Maale, et lõpuks ära hävitada seitse surmapattu, kes mõistagi on eriliselt vastikud tegelased.

Igaüks neist tuleb üles leida, nende käsilased hävitada ning taastada tasakaal hea ja kurja vahel. Meie soovitame seda kindlasti proovida, sest selliseid mänge tehakse harva hästi ja see on üks kord, kus see on tõesti päris hästi õnnestunud.

Kui sul on veel augustis pakutud tasuta mängud ära võtmata, siis tee seda kindlasti enne 3. septembrit. Need olid Playstationi eksklusiivne ja palju kiitust saanud kihutamismängude kogumik “WipeOut Omega Collection” ja Teise maailmasõja snaiprimäng “Sniper Elite 4”.

PlayStation Plusi teenust saad endale osta koodikaartide eest Sony Centeri veebipoest, kust need saadetakse sulle kohe pärast ostu mugavalt e-postiga kohale.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.